Smuteční síň

Smuteční síň je místem posledního rozloučení s našimi blízkými, kteří nás právě opustili. Kontaktujte pohřební ústavy z naší nabídky, které vám zajistí smuteční síň pri posledním rozlouční s vaším blízkým.
 

Poslední rozloučení v smuteční síni  

Ve smuteční obřadní síni se provádí poslední rozloučení, přednáší se smuteční řeč a kondoluje rodině zesnulého. Smuteční síň je pro tyto události vyzdobena květinami a věnci, které symbolizují projevenou bolest.
 

Výzdoba smuteční síně

Smuteční obřadní síň je často obklopena množstvím květin a smutečních věnců. Dekorace smuteční síně také zahrnuje dekoraci rakve či urny a celkovou smuteční výzdobu místnosti. K výzdobě smuteční síně je v mnohých případech možné si najmout zkušeného floristu, který je schopen připravit výzdobu tak, aby odpovídala představám pozůstalých.

 

Kontaktní formulář

 

Koho pozvat do smuteční síně?  

Důstojný pohřeb odráží vyspělost kultury, nemělo by se tedy opomenout na rozloučení v smuteční obřadní síni. V některých případech není nutné do smuteční obřadní síně pozvat všechny známé, ale postačí pouze přítomnost rodiny a nejbližších příbuzných.
 

Chcete poradit ohledně smuteční obřadní síně?

Obraťte se na firmy z našeho katalogu, které mají se všemi službami týkajícími se pohřebnictví zkušenosti.
 

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

 

Kontaktní formulář