Pohřební služby

Vyřizování pohřbu není v bolestivých životních situacích příjemným úkonem. Je třeba zajistit mnoho nezbytných formalit a náležitostí. Obraťte se na pohřební ústavy, které vám v tomto okamžiku nabízí pomocnou ruku a postarají se o celý průběh pohřbu.

Kontaktní formulář
 

Pomoc pohřebních služeb s vyřizováním pohřbu

Lokality pohřebních služeb v Čechách uvádíme v sekci pohřební služba, kde si vyberete váš kraj a lokalitu dle vašeho bydliště. Nabízíme vám rady a informace, ale hlavně pomocnou ruku při zařízení pohřbu. Kontaktujte nás a nechte vyřizování záležitostí týkajících se pohřbů na pohřebních ústavech z našeho katalogu.
 

Doprava a převozy zesnulých k poslednímu rozloučení

Převozy zesnulých ve vašem městě jsou prvním úkolem pohřebních služeb. Pro dopravu na samotný pohřeb jsme schopni dojednat jak pohřební vůz, tak pohřební kočár. Záleží také na druhu obřadu a hlavně na vašich přáních a požadavcích.
 

Pohřební služba zajistí oznámení o úmrtí

Dejte na vědomí o úmrtí svým blízkým a vyberete si z nabídky smutečních oznámení. Parte je většina pohřebních služeb schopna vytisknout na počkání. Toto oznámení lze u pohřebního ústavu či služby ihned vystavit i pro informaci známým zesnulého.
 

Kontaktní formulář

Pohřby a smuteční obřad

Smuteční obřady se vykonávají většinou v obřadních síních. Každé město uvedené v našem seznamu, má místo - smuteční síň, kde je smuteční obřad vykonán. Obřady bývají civilní či církevní. Poslední rozloučení je většinou doprovázeno slovy řečníka či kněze a vhodnou smuteční hudbou. Vše zajistí pohřební služba.
 

Vazba květin a věnců je v nabídce pohřebních služeb

K poslednímu rozloučení a samotnému pohřbu je možné objednat veškerou květinovou výzdobu. Ať už se jedná o smuteční kytice či pohřební věnce a stuhy se vzpomínkovými texty. Pracovníci pohřebních služeb vám s výběrem rádi pomohou a poradí, budete-li chtít.
 

Prodej pohřebního zboží a ostatní služby

Všechny uvedené pohřební ústavy na našem portálu nabízí široký výběr rakví. Jsou také schopni dojednat kamenické služby, které zajistí výrobu pomníků. Také drobné pohřební zboží, jako jsou svíčky, lampy apod. pohřební služba nabízí. Pohřební služby také mohou dohodnout služby fotografa či řečníka.
 

Pohřební služba poradí se smuteční hostinou

Většina zákazníků si přeje po smutečním obřadu pohřební hostinu. Pohřební služby vám ochotně poradí, na jakém místě uskutečnit smuteční hostinu, kde si společně s ostatními pozůstalými, příbuznými a známými budete moci v klidu ve smutku popovídat a vzpomínat.
 

Využijte pohřební poradnu

Dále nabízíme pohřební poradnu, v níž se dozvíte důležité informace, které se týkají pohřbů. Využijte nabídky kompletních pohřebních služeb České republiky z našeho katalogu.
 

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

 

Kontaktní formulář