Pohřební služba Zlín

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář

 
Pohřby Zlín vám nabízí kompletní služby se zajištěním posledního rozloučení s vašimi blízkými. Využijte naší nabídky a objednejte si u nás pohřební služby Zlín. S naším profesionálním přístupem a kvalitně odvedenou prací budete jistě spokojeni.
 

Pohřby Zlín – kompletní služby

Je vám úzko a musíte zajišťovat vše kolem pohřbů ve Zlíně? Jsme tu pro vás. Můžeme vás navštívit také v klidu vašeho domova a domluvit s vámi všechny formality. Kontaktujte pracovníky pohřební služby Zlín a dohodněte si schůzku. Seznámíme vás se všemi náležitostmi pohřbů Zlín.
 

Převozy, hudba, obřady vše zajistí pohřební služby Zlín

Pro zesnulého zajistíme převoz kdekoliv v lokalitě Zlína. Nabízíme velký výběr rakví, uren, pomníků. Zajistíme kameníky, kopače hrobů, ale také květinovou výzdobu, hudbu. Vše co si jen zákazník bude přát. Pro civilní či církevní obřad jsme schopni domluvit řečníka či kněze.
 

Vyplníme s vámi veškeré formality

Parte ve smuteční vazbě vám pohřby Zlín vytisknou i na počkání. Také ostatní formuláře, tiskopisy a náležitosti k vyřízení s vámi vyplníme a odevzdáme. Zajistíme s vámi úmrtní list, vyřídíme vdovský a sirotčí důchody nebo pohlídáme správný chod pro vyplacení pojistky po zesnulém.
 

Přístup pracovníků pohřbů Zlín

Pohřební služba Zlín a její pracovníci pracují na profesionální úrovni. K našim zákazníkům mají lidský a citlivý přístup. Služby provádíme za dostupné ceny pro všechny naše klienty. Nemusíte se bát odmítnutí z naší strany, vždy hledáme vhodná řešení pro všechny. Po dohodě pohřby Zlín můžou vyřídit i splátkový kalendář k úhradě pohřbu.
 

Pohřby Zlín pro vás

Zavolejte nám do pohřební služby Zlín a nechte vaše starosti s pohřbem na nás. Chceme vám ulehčit od všeho trápení. Zaručujeme, že pro zesnulého zajistíme důstojný pohřeb. Využijte pohřby Zlín, jsme tu pro vás. Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníků. Těšíme se na vás.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!Kontaktní formulář