Pohřební služba Uherské Hradiště

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Již řadu let se zabýváme pohřebními službami Uherské Hradiště. Nabízíme profesionalitu, zkušenosti, nepřetržitý provoz a spokojenost s využitými službami.
 

Pohřební služby Uherské Hradiště vám nabízí své služby

Kontaktujte pohřební službu Uherské Hradiště. Naši pracovníci jsou vám zcela k dispozici a poradí i pomohou vám se všemi formalitami a náležitostmi pohřbu. Není pro nás problémem vás navštívit doma a sjednat vše důležité.
 

Pohřby u pohřební služby Uherské Hradiště

V oblasti Uherského Hradiště zajišťujeme převozy zesnulých do pohřebních ústavů. Pohřby bývají prováděny dvěma způsoby. Pohřbíváme do země nebo kremací. Na výběr máme z veliké škály rakví a smutečních schránek.
 

Zajistíme kompletní a důstojný pohřeb

Obřady vykonáváme civilní a církevní. Na vás závisí, který zvolíte, my poté zajistíme službu řečníka či kněze. Pohřeb nemusí být obřadem doprovázen, vše závisí na vašich přáních a požadavcích, které se snažíme splnit. Objednejte pohřeb u pohřební služby Uherské Hradiště a vše ostatní nechte na nás.
 

Ostatní úkony pohřební služby Uherské Hradiště

K obřadu s vámi vybereme vhodný hudební doprovod, květinovou výzdobu. Jsme schopni zajistit smuteční hostinu či dopravu na pohřeb pro pozůstalé. Vy si vyberete a my vám přání splníme a zaručíme, že poslední rozloučení se zesnulým bude důstojné.
 

Formality ve formulářích nechte na pohřební službě Uherské Hradiště

Parte vám vytiskneme na počkání a dále vám pohřební služby Uherské Hradiště poradí s vyplněním formulářů. Zajistit je třeba úmrtní list, zažádat o vdovský a sirotčí důchod. Nabízíme také možnost kontroly vyplacení pojistky po zesnulém.
 

Rozumné ceny s pohřební službou Uherské Hradiště

Pracujeme za dostupné ceny všem našim zákazníkům. Neváhejte a zavolejte, rádi vám poradíme a pomůžeme se zařizováním pohřbu. Jsme tu pro vás a vy využijte našich pohřebních služeb Uherské Hradiště, garantujeme vám spokojenost s odvedenou prací.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!


Kontaktní formulář