Pohřební služba Kroměříž

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Zařizujete pohřeb a nevíte si rady? Nabízíme vám komplexní pohřební služby Kroměříž. Zeptejte se na cokoliv, rádi vám pomůžeme, poradíme a vše zajistíme. Máme dlouholeté zkušenosti s pohřebními službami Kroměříž.
 

Pohřební služba Kroměříž nabízí své služby

Pracovníci pohřebních služeb Kroměříž pracují ochotně a profesionálně. S každým naším zákazníkem vyřizujeme formality okolo pohřbu individuálně. Navštívíme vás také doma, sjednáte-li si s námi schůzku a v klidu rodinném sepíšeme všechny vaše požadavky a přání k poslednímu rozloučení se zesnulým.
 

Poslední rozloučení u pohřební služby Kroměříž

Pohřební služba Kroměříž s vámi zařídí formuláře pro výplatu sirotčího, vdovského důchodu. Zajistíme úmrtní list. Pomůžeme vám s výplatou pojistného, dohlédneme na průběh celé transakce. Smuteční oznámení tiskneme na počkání přímo na centrále pohřební služby Kroměříž.
 

Pohřeb, obřad, převozy, to vše u pohřebních služeb Kroměříž

Převozy zesnulých provádíme v celé lokalitě Kroměříže. Postaráme se o celý pohřební akt. Pohřební služby Kroměříž nabízí dvě varianty pohřbu, a to do země či kremací. Pro pohřby s obřadem pro vás objednáme službu řečníka nebo kněze, záleží zda půjde o civilní obřad či církevní.
 

Prodej pohřebního zboží u pohřební služby Kroměříž

Máme pro vás na výběr ze široké škály rakví, smutečních schránek, pomníků. Dále u naší pohřební služby Kroměříž můžete zakoupit i drobné pohřební zboží, jako jsou lampy, svíčky, štítky apod. Služby kopačů hrobů, kameníků lze u našich pohřebních služeb Kroměříž také zajistit.
 

Volejte a objednejte si pohřební službu Kroměříž

Pohřebí služba Kroměříž je tu pro vás a zaručuje vám spokojenost s celým pohřbem. Zajistíme kompletní průběh pohřbu, důstojné rozloučení s vaším blízkým, a to vše za dostupné ceny všem našim klientům. Zavolejte a objednejte si pohřební službu Kroměříž. Snažíme se splnit všechny požadavky našich zákazníků.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

 

Kontaktní formulář