Pohřební služba Žďár nad Sázavou

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Nabízíme kompletní pohřební služby Žďár nad Sázavou.
Pomůžeme a ulevíme vám v nelehké životní situaci, kdy nemáte sílu ani chuť vyřizovat pohřeb a jeho náležitosti. Stačí nás kontaktovat, dojednáme společně veškeré formality a ostatní už nechte na nás.
 

Druhy pohřbů a obřadů u pohřebních služeb Žďár nad Sázavou

Převozy zesnulých zajišťujeme po celém Žďáru nad Sázavou a v jeho blízkém okolí. Pohřbíváme dvěma způsoby, do země a kremací. Pro výkop hrobů dojednáme kopače. Provádíme církevní a civilní obřady. Budete-li chtít, zajistíme řečníka či kněze pro celý smuteční akt.
 

Ostatní pohřební služby spojené s pohřby

Dále jsme schopni pro vás zařídit dopravu na pohřeb a také smuteční hostinu. Vybereme s vámi smuteční výzdobu květin, věnců a stuh. Pohřební služby Žďár nad Sázavou s vámi zvolí také vhodnou hudbu, která vás bude doprovázet během posledního rozloučení.
 

Formality jsou úkolem pohřební služby Žďár nad Sázavou

Parte tiskneme ve smuteční vazbě a na počkání přímo u pohřebních služeb Žďár nad Sázavou. S formuláři jako jsou vdovský důchod, sirotčí důchod vám poradíme. Zajistíme s vámi i úmrtní list a také jsme ochotni dohlédnout na výplatu pojistek po zesnulém.
 

Obraťte se na pohřební službu Žďár nad Sázavou

Máme mnohaleté zkušenosti, které využíváme a snažíme se tak vyplnit všechny vaše požadavky a přání. Kontaktujte nás a objednejte u nás pohřeb. Zaručujeme profesionalitu v jednání a rychlé, kvalitní pohřební služby Žďár nad Sázavou.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!


Kontaktní formulář