Pohřební služba Třebíč

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář

 
Pracujeme již mnoho let v oblasti pohřbů Třebíč. Nabízíme vám kompletní zajištění posledního rozloučení s vaším blízkým. Pracovníci pohřbů Třebíč mají ke klientům osobitý a profesionální přístup. Nebojte se nás oslovit, pohřby Třebíč se snaží vyhovět všem přáním a požadavkům zákazníků.
 

Pohřby Třebíč pracují pro vás

Převoz zesnulých jsme schopni zajistit v Třebíči a jeho blízkém okolí. Máme široký výběr rakví a uren. Zajistíme pohřeb do země i kremace. Pro obřad vám vyjednáme řečníka či kněze, záleží na formě obřadu. Obřady jsou církevní a civilní anebo zajistíme pohřeb bez obřadu. Objednejte si pohřební služby Třebíč.

 

Formality a náležitosti pohřbů Třebíč

Vybereme s vámi květinovou výzdobu, a to věnce, stuhy, květiny. Dále na přání klienta zvolíme vhodnou hudbu. Pro oznámení o úmrtí tiskneme i na počkání parte ve smuteční vazbě. Pohřby Třebíč s vámi zajistí úmrtní list, vdovský důchod, pomohou vám vyřídit pojistky apod.
 

Pohřební služba Třebíč dále zajišťuje

Pro výkop hrobu máme zajištěné služby kopačů. Dále pohřby Třebíč nabízí k prodeji pohřební zboží, a to od drobných předmětů jako jsou pohřební lampy, svíčky, až po pomníky. Text na pomník vám vytesají naši kameníci. Vše si vyberete a my zajistíme, aby bylo vaše přání splněno.
 

Sjednejte si pohřeb z domova

Nemáte-li chuť mezi lidi, zavolejte a pohřby Třebíč a jeho pracovníci si s vámi domluví schůzku u vás doma. V rodinném klidu si sjednáte vše, co bude nutné zajistit pro důstojný pohřeb zesnulého. Pracujeme za rozumné ceny, pohřební služby Třebíč vyhoví požadavkům všech svých klientů.
 

Pohřby Třebíč vám nabízí své služby

Objednejte si pohřební služby Třebíč, chceme vám ulevit od všeho trápení kolem úmrtí vašeho blízkého. Zaručujeme kvalitně odvedenou práci, se kterou budete jistě spokojeni. Kontaktujte pracovníky pohřbů Třebíč. Zodpoví vám veškeré vaše dotazy a sjednají s vámi vše ohledně pohřbu. 

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!Kontaktní formulář