Pohřební služba Pelhřimov

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Zařizujete pohřeb, ztratili jste blízkou osobu, nemáte chuť a sílu se do ničeho pouštět? Obraťte se na naši pohřební službu Pelhřimov. Rádi vám pomůžeme a poradíme s čímkoliv.
 

Zajišťujeme kompletní pohřební služby Pelhřimov

Od převozů zesnulých, přes vyřízení veškerých formalit, až po důstojný pohřeb. V Nymburku a jeho okolí přepravíme zesnulé do pohřebního ústavu. Dále zajistíme způsob pohřbu, který zvolíte, může jít o pohřeb do země či kremaci. Pro výkop hrobů objednáme kopače. Na výběr máme ze široké škály rakví a uren.
 

Obřady, výzdoba u pohřebních služeb Pelhřimov

Pohřby bývají doprovázeny obřadem civilním či církevním nebo zajistíme pohřeb bez obřadu. Pro obřady domlouváme řečníka a kněze. S pohřební službou Pelhřimov vyberete smuteční doprovod, květinovou výzdobu. Také zajistíme smuteční hostinu či odvoz pozůstalých na pohřeb. Snažíme se vyplnit všechny vaše požadavky vaše přání.
 

Formality a náležitosti vyřídíte s pohřební službou Pelhřimov

Smuteční oznámení vám u pohřebních služeb Pelhřimov naši pracovníci vytisknou na počkání. Dále jsme schopni s vámi vyjednat úmrtní list, zajistit vdovský důchod a správný chod vyplacení pojistky po zesnulém. Pomůžeme se všemi formuláři a náležitostmi, které k pohřbu a pozůstalostem patří.
 

Kontaktujte pracovníky pohřební služby Pelhřimov

Pracujeme nepřetržitě a za rozumné ceny dostupné všem našim zákazníkům. Zavolejte a využijte naší nabídky. Nechte vše na nás, zajistíme celý pohřeb a zaručujeme našim zákazníkům spokojenost s našimi pohřebními službami Pelhřimov. Ulevíme vám od starostí se zařizováním pohřbu.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

 

Kontaktní formulář