Pohřební služba Jihlava

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Zajišťujeme v Jihlavě a jejím blízkém okolí převozy zesnulých a k nim nabízíme kompletní pohřební služby Jihlava. Máme dlouholeté zkušenosti v této oblasti, snažíme se splnit všechny požadavky zákazníků.
 

Vyřizujete pohřeb, potřebujete pomoc?

Je tu pro vás pohřební služba Jihlava. Se vším vám poradí naši pracovníci, pracují rychle, flexibilně a na profesionální úrovni. K  zákazníkům máme shovívavý a lidský přístup. Nebojte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem či problémem.
 

Pohřební služba Jihlava a její nabídka

Poradíme vám s vyplněním příslušným formulářů, zajistíme s vámi úmrtní list, vyřídíme správný chod vyplacení pojistek a další potřebné písemnosti. Na počkání vám pohřební služba Jihlava vytiskne smuteční oznámení. Na výběr máme ze široké škály rakví a uren. Nabízíme také drobné pohřební zboží.
 

Druhy obřadů pohřebních služeb Jihlava

Pohřební služby Jihlava zajistí pohřeb do země nebo kremaci. Připravíme pohřeb s obřadem, kde zajistíme řečníka, kněze půjde-li o obřad civilní či církevní. Dále s vámi vybereme vhodnou hudbu. Objednáme květiny, věnce, smuteční stuhy, vše dle vašeho přání. Pohřeb je veden v důstojném duchu posledního rozloučení.
 

Využijte našich pohřebních služeb Jihlava

Naši práci odvádíme za rozumné a dostupné náklady. Vycházíme vstříc všem požadavkům našich zákazníků. Naším cílem je vaše spokojenost a úleva od dalších starostí s vyřizováním. Kontaktujte nás a objednejte si naše pohřební služby Jihlava.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

 

 

Kontaktní formulář