Pohřební služba Litoměřice

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Zabýváme se komplexními pohřebními službami Litoměřice.
Nabízíme letité zkušenosti a profesionální přístup. Využijte našich služeb a objednejte si pohřeb u nás.
 

Vyřiďte poslední rozloučení u pohřební služby Litoměřice

Ztratili jste blízkého člověka? Potřebujete zařídit pohřeb a nevíte si rady? Zavolejte pracovníkům pohřebních služeb Litoměřice a nechte je zajistit veškeré náležitosti pohřbu. Navštíví vás i doma, kde s vámi dojednají formality pohřbu, vaše požadavky a přání.
 

Lokalita, převoz, obřady a pohřby Litoměřice

V lokalitě Litoměřic a blízkém okolí vyřídíme převozy zesnulých. Pohřby vykonáváme do země či kremace. Na výběr máme ze široké škály rakví, uren, pomníků. Služby kopačů a kameníků zajistíme. Dále objednáte-li si obřad k pohřbu civilní nebo církevní, objednáme řečníka či kněze.
 

Nabídka pohřebních služeb Litoměřice

Parte ve smuteční vazbě vám na počkání také vytisknou u pohřebních služeb Litoměřice. Naši pracovníci s vámi vyberou a zajistí k obřadu hudbu, květiny, věnce, smuteční stuhy a ostatní drobné pohřební zboží, které prodáváme. Cenová dostupnost je rozumným nákladem pro všechny naše zákazníky.
 

Využijte pohřební služby Litoměřice

Pracujeme rychle, flexibilně, svědomitě a garantujeme vaši spokojenost a důstojný pohřeb pro zesnulého. Obraťte se na nás s jakýmkoliv problémem, budeme se snažit vám jej zodpovědět a vyjít vstříc každému vašemu přání ohledně posledního rozloučení. Zajistíme s vámi také úmrtní list, vdovský důchod či správné vyplacení pojistek.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!


Kontaktní formulář