Pohřební služba Chomutov

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


V lokalitě Chomutov zajišťujeme převozy zesnulých a k tomu nabízíme zákazníkům kompletní pohřební služby. V oblasti pohřbů se pohybujeme již spoustu let, pracujeme profesionálně a flexibilně.
 

Za rozumné ceny pohřby Chomutov

Využijte našich pohřebních služeb Chomutov, pomůžeme vám ulevit od dalšího trápení a starostí. Nemusíte k vám, jsme ochotni vás navštívit doma a dojednat s vámi veškeré náležitosti pohřbu. Rozumné ceny jsou dostupné všem našim klientům.
 

Formality vyřídíme s vámi

Vyžádáme s vámi úmrtní list, vyplníme formuláře k získání vdovského důchodu, zajistíme správný chod pojistek. Smuteční oznámení tisknou u naší pohřební služby Chomutov na počkání. Na výběr máme rakve, urny, pomníky a drobné pohřební zboží.
 

Náležitosti a úkony pohřebních služeb Chomutov

Pohřby jsou vykonávány s obřadem i bez, dále pohřbíváme do země či kremací. Zajistíme pro vás řečníka i kněze, závisí na obřadu, zda bude církevní či civilní. Pro výkop hrobu domluvíme kopače. Vybereme vhodnou hudbu, objednáme květinovou výzdobu.
 

Pohřební služby Chomutov jsou tu pro vás

Kontaktujte pohřební službu Chomutov a nechte je zařídit celý pohřební akt. Zaručujeme pro vaše blízké zesnulé důstojný pohřeb. Vynasnažíme se vyplnit všechny vaše požadavky a přání. Spokojenost zákazníků je naším hlavním cílem. Objednejte si nás.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

 

Kontaktní formulář