Pohřební služba Rakovník

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Pohřební služby Rakovník pracují nepřetržitě a na profesionální úrovni již řadu let. Zajišťujeme převozy zesnulých v celé oblasti Rakovníku. Zavolejte a objednejte si pohřeb u nás, vše zařídíme a vy budete mít starost a trápení méně.
 

Nabízíme kvalitní a kompletní pohřební službu Rakovník

Jednání našich pracovníků s klienty je lidské a citlivé, umíme se vžít do vaší bolestivé situace a chceme vám vyjít co nejvíce vstříc v plnění vašich představ a požadavků pro důstojné poslední rozloučení. Pracovníci pohřební služby Rakovník jsou ochotni vás navštívit i u vás doma, stačí zavolat a sjednat si schůzku.
 

Důležité formality nechte na pohřební službě Rakovník

Pomůžeme vám vyřídit úmrtní list, sirotčí a vdovský důchod. Také v pojišťovnictví můžeme dohlédnout na správnost vyplacení pojistek po zesnulém. Parte ve smuteční vazbě vám vytiskneme přímo u nás a na počkání.
 

Dostupnost pohřebních služeb Rakovník

Flexibilitu, rychlost a kvalitu pohřební služby Rakovník vám nabízíme za rozumné ceny. V případě neschopnosti placení jsme ochotni přistoupit na splátkový kalendář, který dohodnete s našimi pracovníky.
 

Druhy obřadu, pohřbů a další služby

Pohřbíváme způsobem do země či kremací. Vykonáváme dva druhy obřadů, civilní a církevní. Pro oba obřady jsme schopni dojednat služeb řečníka a kněze. Dále výkop hrobů, kameníky, smuteční hostinu, odvoz na pohřeb a další náležitosti zajistí pohřební služby Rakovník.
 

Pohřební zboží a dekorace

Mezi pohřební služby Rakovník také patří nabídka rakví, smutečních schránek, pomníků. Prodáváme i drobné pohřební zboží, jako jsou lampy, svíčky, štítky k urnám, stuhy apod. Vyberte s námi vhodnou smuteční hudbu k obřadu a dále květinovou výzdobu, věnce.
 

Volejte pohřební službu Rakovník

Jestliže vás naše nabídka oslovila, neváhejte a využijte naši pohřební službu Rakovník. Jsme tu pro vás, kdykoliv nás budete potřebovat. Vyjednáme za vás kompletně celý pohřeb. Obraťte se na naše pracovníky a nechte si poradit a pomoc.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

 

Kontaktní formulář