Pohřební služba Praha západ

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Nabízíme kompletní pohřební služby Praha západ.
Vyřídíme za vás všechny nutné náležitosti a zajistíme převoz zesnulého v celé lokalitě Prahy západ. Stačí zavolat a dojednat si schůzku s našimi pracovníky.
 

Formality a náležitosti nechte pohřebním službám Praha západ

Ztráta blízké osoby je bolestivá, nemáte sílu ani chuť nic vyřizovat. Pracovníci pohřebních služeb Praha západ vás navštíví v klidu vašeho domova. Vyjednáme s vámi úmrtní list, vdovský důchod, kontrolu vyplacení pojistky. Nebudete-li si vědět rady, obraťte se na naše pracovníky, rádi vám pomohou.
 

Profesionální přístup pohřebních služeb Praha západ

Využijte pohřebních služeb Praha západ, uděláme vše, abyste byli spokojeni, pro zesnulého zaručujeme důstojné poslední rozloučení. Lze domluvit obřad, jak církevní, tak civilní, a to s knězem či řečníkem. Profesionalita a lidskost v jednání s našimi pracovníky je v těchto tíživých situacích pro mnohé zákazníky příjemným přístupem.


Pro důstojný obřad vše zajistí pohřební služby Praha západ

Parte ve smuteční vazbě na počkání, výběr vhodné hudby k obřadu, květinová výzdoba, zajištění smuteční hostiny, odvoz pozůstalých ke smutečnímu aktu, to vše je úkolem pro pohřební službu Praha západ. Pohřby provádíme do země nebo kremací. Zařídíme služby kopačů, kameníků.
 

Vyberte a dojednejte u nás pohřební službu Praha západ

Pohřební zboží je u nás v prodeji, od výběru rakví, smutečních schránek, pomníků, až po drobnosti, jako jsou svíčky, lampy apod. Máme nepřetržitý provoz a pohřební službu Praha západ provádíme za rozumné a dostupné ceny všem našim zákazníkům. Snažíme se splnit vaše představy, přání a požadavky.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

 

Kontaktní formulář