Pohřební služba Nymburk

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


V Nymburku a jeho blízkém okolí zajišťujeme převozy zesnulých a k této službě nabízíme také ostatní pohřební služby Nymburk. Využijte naší nabídky a nechte nás zařídit celý pohřební akt.
 

Zkušenosti a profesionalita pohřebních služeb Nymburk

Máme mnohaleté zkušenosti a pracovníci pohřebních služeb Nymburk jsou pravidelně proškolováni a informováni o postupech při vyřizování náležitostí a formalit pohřbů. Profesionální úroveň, lidské jednání, pochopení a spokojenost našich zákazníků je u nás na prvním místě.
 

Pohřební služby Nymburk vám uleví v bolestivé chvíli

Chceme vám ulehčit v momentální tíživé situaci a splnit vaše požadavky a přání k poslednímu rozloučení se zesnulým. Pohřební služby Nymburk vás mohou navštívit také v klidu vaší domácnosti a dojednat veškeré formality ohledně pohřbu. Stačí zavolat a objednat si schůzku, vše ostatní již nechte na nás.
 

Přání zákazníků splní pohřební služba Nymburk

Tiskneme parte ve smuteční vazbě na počkání. Dále objednáme pro obřad církevní či civilní, kněze a řečníka. Pomůžeme s vyžádáním o úmrtní list, dále s formuláři k vyplnění na vdovský či sirotčí důchod. Také dohlédneme na chod vyplacení pojistek po zesnulém, aby bylo vše v pořádku. Využijte pohřební služby Nymburk.
 

Obřady, pohřby a prodej smutečního zboží u nás

Pohřby provádíme s obřady i bez obřadu. Pohřbíváme do země či kremací. Zajistíme práci kopačů pro výkop hrobu, také kameníky k vytesání jmen na pomník apod. Nabízíme širokou škálu rakví, smutečních schránek, pomníků, svíček, lamp, věnců, stuh a dalšího pohřebního zboží.
 

Objednejte si pohřeb s pohřební službou Nymburk

U pohřebních služeb Nymburk vám pomůžeme s volbou vhodné květinové výzdoby, hudby, zajistíme dopravu na pohřeb pozůstalým. Dále můžeme objednat smuteční hostinu nebo jiné služby a náležitosti, vše co si budete přát. Pracujeme za dostupné ceny, které se může dovolit každý náš zákazník.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

 

Kontaktní formulář