Pohřební služba Mladá Boleslav

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Již řadu let zajišťujeme pohřby Mladá Boleslav.
Neváhejte a obraťte se na nás, chceme vám v těžké životní chvíli, co nejvíce pomoci a ulevit od dalšího trápení s vyřizováním pohřbu.
 

Profesionální přístup pohřebních služeb Mladá Boleslav

Zkušenosti pracovníků pohřební služby Mladá Boleslav jsou na profesionální úrovni. Chováme se k našim klientům lidsky a citlivě. Nebojte se nás kontaktovat. Snažíme se splnit všechna vaše přání a zajistit zesnulému důstojný pohřeb.
 

Lokalita působení

Provádíme v oblasti Mladá Boleslav převozy zesnulých. Nabízíme různé druhy rakví a uren. Zajistíme pohřeb do země či kremaci. K obřadu, ať už je to civilní nebo církevní, dojednáme řečníka a kněze. Záleží na vašich požadavcích.
 

Zajistíme veškeré služby

Pro výkopy hrobů, vytesání textu na pomník apod. objednáme služby kopačů, kameníků. Nic pro nás není překážkou. Vhodnou hudbu k obřadu, květinovou výzdobu s vámi také vyberou pracovníci pohřbů Mladá Boleslav.
 

Kontaktujte pohřební službu Mladá Boleslav

Veškeré služby sjednáváme za rozumné ceny. V případě neschopnosti placení, lze dojednat splátkový kalendář. Využijte naši pohřební službu Mladá Boleslav, ochotu našich pracovníků a nechte vše na nás. Garantujeme spokojenost našim zákazníkům.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!


Kontaktní formulář