Pohřební služba Mělník

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Ztratili jste někoho blízkého? Pomůžeme vám zajistit celý pohřeb a poradíme i se souvisejícími formalitami. V oblasti pohřebnictví pracujeme již řadu let. Nabízíme komplexní pohřební služby Mělník.
 

Objednejte si kompletní pohřební službu Mělník

Pracovníci pohřebních služeb Mělník jsou ochotni vás navštívit doma a sjednat s vámi veškeré náležitosti pohřbu. Výběr hudby, květin, zajištění obřadu církevního či civilního. Dojednáme řečníka či kněze. Snažíme se vyplnit všechna vaše přání a požadavky.
 

Ostatní služby pohřbů Mělník

Objednáme služby kopačů, půjde-li o pohřeb do země. Dalším druhem pohřbení je kremace. Vyberete si u nás z celé řady druhů rakví a uren. Zabýváme se i drobným prodejem pohřebního zboží, jako jsou lampy, svíčky, stuhy apod.
 

Pohřební služby Mělník jsou tu pro vás

Převozy zesnulých zajišťujeme v lokalitě Mělník. Volejte kdykoliv, jsme vám stále k dispozici. Vyjednáme s vámi úmrtní list, vdovský či sirotčí důchod a zařídíme vyplacení pojistek. Poradíme a pomůžeme se vyplněním nutných formulářů.
 

Volejte a využijte pohřebních služeb Mělník

Objednejte si pohřební službu Mělník. Práci odvádíme za rozumné náklady dostupné všem našim klientům. Zaručujeme zajištění důstojného pohřbu pro zesnulého a pro vás spokojenost s naší prací.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

 

Kontaktní formulář