Pohřební služba Kutná Hora

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Ocitli jste se v bolestivé situaci, ztratili jste blízkou osobu a čeká vás vyřízení pohřebních náležitostí. Pohřební služby Kutná Hora vám nabízí své profesionální a dlouholeté zkušenosti a služby.
 

Náležitosti pohřbů Kutná Hora

Dojednáme s vámi všechny náležitosti, vaše přání a požadavky na poslední rozloučení. V oblasti pohřebních služeb Kutná Hora zajistíme převozy zesnulých. Pohřby provádíme do země, kremace, s obřadem i bez obřadu. Řečníka či kněze objednáme pro obřad civilní, církevní.
 

Ostatní pohřební služby Kutná Hora

Vhodná hudba, květiny, věnce, důstojný pohřeb to vše svěřte do rukou pracovníků pohřebních služeb Kutná Hora. Pro výkop hrobů zajistíme služby kopačů. Jsme flexibilní a to se odráží v naší práci, kterou odvádíme kvalitně a za dostupné ceny všem našim zákazníkům.
 

Formality nechte na nás

Prodáváme také drobné pohřební zboží – svíčky, lampy, štítky apod. Vyberete si u nás také ze široké škály rakví, uren, pomníků. Pohřební služby Kutná Hora s vámi také vyřídí potřebné formuláře, jako jsou úmrtní list, vdovské důchody, pojistky a další.
 

Kontaktujte naší pohřební službu Kutná Hora

Objednejte si u nás pohřeb a my se o vše postaráme. Spokojenost zákazníků je naší hlavní prioritou. Chceme vám ulehčit starosti s vyřizováním pohřbů. Využijte pohřebních služeb Kutná Hora, zavolejte nám, budeme se těšit na příjemnou spolupráci.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!


Kontaktní formulář