Pohřební služba Kolín

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


V lokalitě Kolín zajišťujeme kompletní pohřební služby. Nabízíme vám vyřízení všech náležitostí kolem zařizování pohřbu. Pracujeme za rozumné ceny, v této oblasti máme dlouholeté zkušenosti.
 

Ztratili jste někoho blízkého?

Starosti s pohřbem nejsou pro nikoho z nás příjemným úkolem. Proto vám naše pohřební služby Kolín chtějí ulevit a vyřídit vše za vás. Sjednejte si s našimi pracovníky schůzku a dojednejte veškeré potřebné formality. Pomůžeme vám s vyřízením sirotčích a vdovských důchodů, s vyplacením pojistek.
 

Nabídka pohřebních služeb Kolín

Pro naše zákazníky pohřební služby Kolín zajistí převozy zesnulých, tisk parte, vyřízení úmrtního listu apod. Obřady jsou církevní i civilní, kde vám dojednáme řečníka, kněze. Dále vybereme vhodnou hudbu, květinovou výzdobu. Zajistíme práce kopačů, budete-li mít zájem o pohřeb do země nebo pohřbíváme formou kremace.
 

Objednejte naše pohřební služby Kolín

Na výběr máme rakve, urny, pohřební zboží, pomníky a další. Využijte našich pohřebních služeb Kolín a nechte vše na nás. Pro zesnulé zajistíme důstojný pohřeb. Věříme, že budete spokojeni, garantujeme profesionální přístup našich pracovníků.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!


Kontaktní formulář