Pohřební služba Kladno

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář

 
Nabízíme a zajišťujeme kompletní pohřby Kladno. Je vaším úkolem zprostředkovat poslední cestu vašeho blízkého zesnulého? Využijte našich služeb a oslovte naše pracovníky.
 

Pohřby Kladno vyplní představy pozůstalých

Profesionalita, lidský přístup k pozůstalým je doménou pohřbů Kladno. Zabýváme se pohřby do země a kremací. K těmto způsobům pohřbů zajišťujeme obřady civilní, ale i církevní. Záleží na přání a požadavcích zákazníků.
 

Profesionalita pracovníků pohřebních služeb Kladno

Pohřby Kladno jsou službou lidem, mnohdy naši pracovníci překračují i své kompetence, aby vám ulevili bolesti ze ztráty vašich blízkých. Naším cílem je zajistit důstojný pohřeb a pozůstalým splnit jejich představy o poslední cestě zesnulých.
 

Smuteční parte zesnulým

Veškeré vyřízení formalit a ostatních náležitostí pohřbů Kladno je zahrnuto do nabízených služeb. Začínáme tiskem parte ve smutečních vazbách. Vytisknout smuteční oznámení zákazníkům můžeme ihned na počkání. A dále pokračujeme v následující nabídce k vyřízení, objednání a prodeji.
 

Ostatní náležitosti pohřbů Kladno

Vyberte si a objednejte s námi květinovou výzdobu, stuhy, smuteční hudbu, zajistíme vám řečníka, kněze, obstaráme službu pro výkop hrobu. Ze široké škály si můžete také vybrat rakev, urnu a k nim vám připravíme doplňky, jako jsou štítky, jmenovky, fotografie.
 

Nabídka pomníků včetně vytesání slov

Pohřby Kladno mají na výběr také pomníky a k hrobce lze dokoupit hřbitovní lampy, svíčky. Vytesané iniciály zesnulých do pomníků jsme schopni pro vás vyjednat u kameníků. Pro převozy zesnulých se zaměřujeme především na lokalitu Kladna.
 

Kvalita práce za přijatelné ceny

Cenová relace nákladů pohřebních služeb Kladno a obřad je dostupná všem, přesto lze u nás domluvit splátkové platby. Záleží na dohodě s našimi pracovníky. Můžete nás ohledně zařízení pohřbu také kontaktovat z domova. Pohřby Kladno vás navštíví v rodinném klidu a sjednají s vámi veškeré potřebné formality.
 

Odborné poradenství pohřebních služeb Kladno

Nabízíme dále radu pro vyplnění žádostí , úmrtního listu, vdovského a sirotčího důchodu. Dále pohřby Kladno poradí v oblasti vyplacení pojistek, kde zkontrolujeme správný chod odevzdání a uplatnění nároků na pojistné.
 

Objednejte pohřeb u nás

Zavolejte nám a využijte pohřebních služeb Kladno. Jsme tu pro vás. Ulehčíme vám od starostí a trápení ve vaší momentální situaci. Věříme, že vás naše nabídka zaujme a s našimi službami budete spokojeni. Zeptejte se na cokoliv ohledně pohřbů Kladno, rádi vám vše zodpovíme a pomůžeme. 

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!Kontaktní formulář