Pohřební služba Beroun

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Nabízíme kompletní pohřební služby Beroun. V oblasti pohřebnictví se pohybujeme již mnoho let a zkušenosti našich pracovníků jsou zde na místě. Ke klientům máme lidský, profesionální a citlivý přístup. Snažíme se vyjít vstříc všem požadavkům a splnit přání zákazníků.
 

Pohřební služby Beroun pro vás

V případě potřeby jsme schopni sjednat si s vámi schůzku ohledně vyřízení pohřbu i u vás doma. Pracovníci pohřebních služeb Beroun vás navštíví a vy s nimi dojednáte veškeré potřebné formality a náležitosti posledního rozloučení, zbytek je na nás.
 

Druhy obřadů, pohřbů, tisk parte

Smuteční oznámení tiskneme na počkání přímo u našich pohřebních služeb Beroun. Parte jsou ve smuteční vazbě. K obřadu vám zajistíme řečníka či kněze. Lze dojednat pohřeb do země nebo kremaci. Pro výkop hrobu objednáme služby kopačů. Obřady jsou civilní i církevní, záleží na přání zákazníka.
 

Převozy a ostatní náležitosti pohřbu

Převozy zesnulých zajistíme v Berouně a jeho blízkém okolí. Vyřídíme s vámi potřebné formuláře, zajistíme úmrtní list, pomůžeme se správným chodem vyplacení pojistek. Jsme tu pro vás, využijte našich pohřebních služeb Beroun.
 

Pohřby Beroun zajistí vše potřebné

Máme na výběr ze široké škály rakví, uren a nabízíme další doplňkové pohřební zboží, jako jsou štítky, rámečky, lampy a svíčky. Pohřební služby Beroun s vámi vyberou vhodnou hudbu k obřadu, dále zajistíme květinovou výzdobu, jako jsou věnce, květiny na hrob, smuteční stuhy.
 

Volejte pohřebním službám Beroun

Chceme vám co nejvíce ulevit od dalšího trápení, a proto vám garantujeme důstojný pohřeb pro vašeho blízkého zesnulého. Věříme, že s pohřebními službami Beroun budete spokojeni. Máte-li zájem o jakékoliv další dotazy, kontaktujte pracovníky pohřebních služeb Beroun, na vše vám zodpoví a poradí s vyřízením pohřbu.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

 

Kontaktní formulář