Pohřební služba Benešov

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Hledáte pomoc k vyřízení pohřbu pro vaše blízké zesnulé? My vám nabízíme kompletní pohřební služby Benešov. V této oblasti se pohybujeme již mnoho let.
 

Kompletní pohřební služby Benešov

Obraťte se na pracovníky pohřebních služeb Benešov. Pracujeme na úrovni profesionálů a se zákazníky jednáme lidsky a citlivě. Chápeme, že vám je v této životní chvíli těžko a proto vám chceme, co nejvíce ulevit. Jsme ochotni vás navštívit doma a dojednat veškeré náležitosti pohřbu.
 

Formuláře a formality pro pohřební službu Benešov

Pohřební služby Benešov tisknou smuteční oznámení na počkání. Dále s vámi pracovníci dořeší formality jako je vydání úmrtních listů, dojednání vdovského či sirotčího důchodů, kontrola vyplacení pojistek.
 

Doprava, pohřby, převozy

Převozy zesnulých zajistí pohřby Benešov v místě a jeho blízkém okolí. Dále jsme schopni objednat dopravu pro pozůstalé na samotný pohřební akt. Pohřbíváme do země či kremací. Dojednáme služby kopačů, kameníků, dále řečníka či kněze k obřadu. Obřady jsou u nás civilní i církevní.
 

Prodej a výběr pohřebních náležitostí

Vhodná květinová výzdoba, smuteční hudba, výběr rakví, smutečních schránek, pomníků, to vše je úkolem pohřebních služeb Benešov. Zabýváme se prodejem drobného pohřebního zboží, jako jsou štítky, stuhy, lampy, svíčky apod.
 

Využijte pohřební službu Benešov

Objednejte pohřeb u našich pohřebních služeb Benešov. Garantujeme našim zákazníkům spokojenost a důstojný pohřeb pro zesnulé. Pracujeme za dostupné ceny všem našim klientům. V případě platební neschopnosti lze dojednat splácení. Zavolejte, jsme tu pro vás, zodpovíme a poradíme.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

Kontaktní formulář