Pohřební služba Ústí nad Labem

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


V lokalitě Ústí nad Labem zajišťujeme převozy zesnulých a nabízíme komplexní pohřební služby. Nabízíme vám naše pohřební služby Ústí nad Labem, využijte této nabídky.
 

Kompletní pohřební služby Ústí nad Labem

V pohřebnictví pracujeme již řadu let, nabízíme služby na profesionální úrovni. Snažíme se splnit přání a požadavky všech našich zákazníků. Pracovníci pohřebních služeb Ústí nad Labem jsou ochotni vás navštívit i doma, kde s vámi dojednají veškeré náležitosti.
 

Formality a náležitosti pohřbu nechte na nás

Vyřídíme s vámi úmrtní list zesnulého, vdovský či sirotčí důchod, správný chod vyplacení pojistek apod. Také vám pohřební služby Ústí nad Labem vytisknou na počkání parte ve smuteční vazbě.

 

Způsoby obřadů a pohřbů

Pohřbíváme do země či kremací. Nabízíme výběr rakví a uren. Zajistíme kopače pro výkop hrobu. Pohřeb může být provázen obřadem, ale i bez něj. Obřady jsou civilní, kde objednáme řečníka či církevní s knězem.
 

Ostatní pohřební služby Ústí nad Labem

U našich pohřebních služeb Ústí nad Labem s vámi vybereme vhodnou hudbu k obřadu. Dále zajistíme květinovou výzdobu, jako jsou věnce, stuhy apod. Prodáváme také drobné pohřební zboží, a to svíčky, lampy, štítky.
 

Kontaktujte pohřební službu Ústí nad Labem

Zavolejte a objednejte u nás pohřeb. Obstaráme za vás vše, ulevíme vám od starostí. Zaručujeme spokojenost s odvedenou prací pohřebních služeb Ústí nad Labem. Jsme tu pro vás.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!



Kontaktní formulář