Pohřební služba Louny

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


V Lounech zajišťujeme převozy zesnulých a zajišťujeme kompletní pohřební služby. Chceme vám ulehčit od starostí a nabídnout vyřízení pohřbu za vás. Lze si sjednat schůzku i u vás doma a dojednat veškeré formality s pracovníkypohřebních služeb Louny.
 

Komplexní pohřební služby Louny

Objednejte si pohřeb z domova a využijte naší nabídky. Pracujeme v oblasti pohřebnictví již řadu let. Naši pracovníci jsou pravidelně proškolováni a pomůžou vám se všemi náležitostmi a případnými formuláři, které jsou potřeba k pohřbu vyřídit. Zajistíme s vámi úmrtní listy, vdovské důchody, pojistky apod.
 

Využijte zkušeností pohřebních služeb Louny

Profesionalita, lidský přístup a záruka důstojného pohřbu jsou doménou pohřebních služeb Louny. Spokojenost zákazníků je pro nás odměnou a pro vás jistou úlevou od dalšího trápení v těchto bolestivých chvílích, kdy jste ztratili někoho blízkého. Pohřby provádíme s církevními či civilními obřady, kde vám dojednáme řečníka, kněze.
 

Ostatní služby a druhy pohřbů, obřadů

Druhy pohřbů jsou kremaci nebo pohřby do země. Kdy zajistíme služby kopačů. Také vám dáme na výběr ze široké škály rakví, uren a pomníků. Prodáváme drobné pohřební zboží, jako jsou lampy, svíčky, štítky, rámečky apod. Pro obřad s vámi pohřební služby Louny domluví hudbu a květinovou výzdobu.
 

Pohřby Louny jsou tu pro vás

Pracujeme za rozumné ceny, neváhejte a kontaktujte naše pohřební služby Louny. Vynasnažíme se splnit všechna vaše přání a požadavky na důstojné poslední rozloučení s vaším blízkým zesnulým. Parte vám vytiskneme na počkání a to ve smuteční vazbě. Poradíme vám se vším, co bude třeba zajistit.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!


Kontaktní formulář