Pohřební služba Děčín

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Pomáháme zajišťovat našim zákazníkům veškeré kompletní služby týkající se pohřbů. Pohřební služby Děčín se v této oblasti pohybují již spoustu let. Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníků a zajištění důstojného odchodu zesnulých.
 

Převozy a druhy pohřbů Děčín

Pohřbíváme dvěma druhy, a to do země či kremací. Pro pohřeb do země, zařídíme i výkop hrobu. Převozy zesnulých zajišťujeme v lokalitě Děčína.  Na výběr máme ze široké škály rakví a uren. Prodáváme také drobné pohřební zboží – lampy, svíčky, štítky, smuteční stuhy apod.

Využijte pohřebních služeb Děčín

Pracujeme profesionálně, lidsky, flexibilně a kvalitně. Rozumné ceny za naše pohřební služby Děčín jsou dostupné všem klientům. Využijte naší nabídky a objednejte si pohřeb u nás. Pohřeb může být bez obřadu, ale i s obřadem. Obřady jsou církevní a civilní, zajistíme kněze či řečníka.
 

Vyřídíme s vámi veškeré náležitosti

Pracovníci pohřebních služeb Děčín s vámi vyřídí potřebné formality, jako jsou úmrtní list, vdovský důchod, pojistky. Pro sjednání schůzky jsme ochotni vás navštívit i doma. Při schůzce s vámi dojednáme veškeré potřebné náležitosti a domluvíme se na všem důležitém.
 

Kontaktujte pohřební službu Děčín

Tisk smutečního oznámení zajistíme u nás i na počkání. Dále společně vybereme květinovou výzdobu, hudbu k obřadu apod. Jsme tu pro vás, chceme vám být v těchto chvílích co nejvíce při ruce. Obraťte se na naše pohřební služby Děčín, vyřídíme celý pohřební akt za vás.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!


Kontaktní formulář