Pohřební služba Praha

 

 

Kontaktujte pohřební ústav:

 

Pohřební ústav Praha

PEGAS CZ s.r.o.

Objednávková kancelář: Praha 2 - Kateřinská 13 

tel.: 725 900 800, 800 176 423

e-mail: pegas@pegascz.com

www: www.pohrebpegas.cz

 Využijte v těžkých chvílích ztráty blízké osoby služby pohřebního ústavu Pegas. Jsme tu stále pro vás, abychom vám pomohli a ulehčili v záležitostech, které se týkají zařizování pohřbů.

Nabízíme také bezplatné sjednání pohřbu přímo v rodině zesnulého.


 

Pohřební služba Elpis s.r.o.Elpis

Objednávková kancelář: Budínova 784/10, 180 00 Praha-Libeň

tel.: 602 200 700, 800 100 359

e-mail: dispecink@elpis.cz

Obraťte se na pohřební ústav Elpis, který vám nabízí pomocnou ruku při posledním rozloučením s vaším blízkým.

 E-pohreb.cz - pohřeb, který sjednáte sami v klidu svého domova na naší virtuální provozovně.

 


Kompletní nabídka pohřebních služeb Praha nabízí zajištění veškerých formalit a náležitostí důstojného pohřbu. Využijte kontaktů na firmy z našeho katalogu. Budou se vám snažit vyjít v této tíživé situaci maximálně vstříc. Pro dojednání všech náležitostí vás pracovníci pohřebních ústavů navštíví i u vás doma.

Pohřební služby v Praze jsou tu pro vás

Pohřební ústavy v Praze zajišťují převozy zesnulých a dopravu pozůstalých ke smutečnímu obřadu. Dále tisknou parte ve smuteční vazbě na počkání. Pomohou vám se získáním úmrtního listu, vdovského a sirotčího důchodu, dále s vyplacením pojistek apod. Pohřební služba Praha - jsme tu stále pro vás.

Profesionalita pohřebních služeb Praha

Firmy z katalogu pohřebních služeb Praha májí dlouholeté zkušenosti. Přístup všech pracovníků je vždy profesionální a lidský. Rozumí vašemu smutku a snaží se vám tuto tíživou situaci alespoň trochu ulehčit.

Druhy a způsoby pro obřady a pohřby Praha

Pohřební ústavy Praha vykonávají obřady civilní i církevní. Dojednají služby řečníka či kněze. Pro výběr hudby, květin, věnců, stuh - využijte pomoci pracovníků pohřebních služeb Praha. Pohřební ústavy pohřbívají do země či kremací.

Nabídka pohřebního zboží

U pohřebních služeb Praha naleznete velký výběr rakví, smutečních schránek, pomníků, svítilen a dalšího zboží. Přijďte a objednejte si pohřeb, vše za vás zajistí firmy z našeho katalogu. Vynasnaží se vám vyjít maximálně vstříc v této tíživé situaci.

Volejte pohřební ústav Praha

Kontaktujte pohřební ústav Praha, pracovníci pohřebních služeb jsou zde stále pro vás. Mají nepřetržitý provoz a jsou vám kdykoliv k dispozici. Obraťte se na nás s jakýmikoliv dotazy, jež se týkají pohřebních služeb Praha.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

 

Kontaktní formulář