Pohřební služba Tachov

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Vyřizujete pohřeb, nevíte co je potřeba k celému pohřebnímu aktu? Využijte pohřební službu Tachov, která zajistí důstojný odchod zesnulému a zároveň veškeré ostatní náležitosti pohřbu.
 

Obřady a pohřby Tachov

  • Kremace
  • Pohřeb do země – zajistíme službu kopačů pro výkop hrobu
  • Civilní – vč. dojednání řečníka
  • Církevní – vč. dojednání kněze
     

Svěřte se pohřební službě Tachov

Pracujeme nepřetržitě, zajistíme převoz zesnulého kdekoliv v Tachově a jeho okolí. Máme mnohaleté zkušenosti na profesionální úrovni. Jsme ochotni vás navštívit i v rodinném klidu u vás doma a dojednat všechny formality pohřbu. Objednáte-li pohřeb u nás, garantujeme vám spokojenost a klidný průběh celého smutečního aktu.
 

Kompletní pohřební služby Tachov

Dostupné ceny všem našim zákazníkům, lidské a citlivé jednání s našimi klienty jsou v těchto chvílích na místě a my vám tyto pohřební služby Tachov nabízíme. Smuteční oznámení tiskneme na počkání. Zajistíme úmrtní list, vyplníme s vámi žádosti, jako jsou vdovský důchod, sirotčí důchod. Pomůžeme dohlédnout na správnost pojistek apod.
 

Vhodný výběr služeb vám zajistí pohřební služba Tachov

Na výběr pro vás máme ze široké škály rakví, uren, pomníků a dalšího pohřebního zboží. K obřadu zajistíme vhodnou smuteční hudbu, květinovou výzdobu, jako jsou věnce, stuhy, samostatné květiny.  

Kontaktujte pracovníky pohřebních služeb Tachov

Obraťte se na pohřební službu Tachov, dojednejte si schůzku a objednejte u nás pohřeb. Vše ostatní již zařídíme my. Ulevíme vám tak od starostí se zařizováním pohřbu a pomůžeme s dořešením pozůstalostí. Zeptejte se na cokoliv, rádi poradíme, jsme tu pro vás.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!


Kontaktní formulář