Pohřební služba Rokycany

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


V Rokycanech a jeho blízkém okolí zajišťujeme převozy zesnulých a pohřební službu Rokycany. Potřebujete poradit, co vše je potřeba k vyřízení pohřbu anebo chcete rovnou využít naší nabídky a nechat vše potřebné vyřídit nás.

 

Pohřební služba Rokycany - profesionální přístup

Využijte pohřebních služeb Rokycany a profesionality našich pracovníků. Zajistíme s vámi všechny formality a náležitosti. Vyřídíme úmrtní list, vdovský důchod, sirotčí důchod, správný chod vyplacení pojistek apod. Máme dlouholeté zkušenosti a z těchto vycházíme.
 

Práce pohřebních služeb Rokycany za rozumnou cenu

Dostupné náklady a rozumné ceny jsou naší prioritou, dovolit si naše pohřební služby Rokycany může každý zákazník, který přijde. Odvádíme práci kvalitní a snažíme se splnit vaše požadavky a přání o posledním rozloučení pro vaše blízké zesnulé.
 

Vy si vyberete a my zajistíme vše pro pohřeb

Výběr květinové výzdoby, hudby a ostatních náležitostí jako je způsob pohřbu a obřadu s vámi vyberou naši pracovníci. Smuteční oznámení tiskneme na počkání. Pohřební služby Rokycany jsou tu pro vás.
 

Kontaktujte naši pohřební službu Rokycany

Objednejte pohřeb u nás a k tomu i veškeré náležitou pohřební službu Rokycany. Ulehčíme vám od dalších starostí a zaručíme spokojenost s našimi službami.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!


Kontaktní formulář