Pohřební služba Plzeň

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Pohřební služba Plzeň zajišťuje pohřby do země či kremací.
Převozy zesnulých dopravujeme v lokalitě celé Plzně. Nabízíme komplexní služby, jsme tady, abychom vám pomohli a poradili.

Zkušenosti a přístup pohřební služby Plzeň

Kontaktujte pohřební službu Plzeň. V oblasti pohřbů jsme profesionálové, máme dlouholeté zkušenosti. Naši pracovníci přistupují k zákazníkům citlivě a lidsky. Chápeme vaši tíživou situaci a snažíme se vyhovět vašim požadavkům.
 

Obřady, výzdoby, pohřby Plzeň

Pro důstojný obřad a pohřeb dojednáme službu řečníka či kněze. Pohřební služby Plzeň s vámi vyberou potřebnou hudbu a smuteční květinovou výzdobu. Také pro vás na počkání zajistíme parte ve smuteční vazbě. Tiskneme je na počkání.
 

Flexibilita a rozumné ceny

Pracujeme rychle, flexibilně a za rozumné ceny. Dovolit si využití pohřebních služeb Plzeň může každý zákazník. V případě neplacení lze dojednat splátkový kalendář. Zajistíme s vámi úmrtní listy, vdovské a sirotčí důchody, pojistky a další nutné formality.
 

Využijte nabídky pohřebních služeb Plzeň

Domluvte si schůzku s pracovníky pohřebních služeb Plzeň. Jsme ochotni vás navštívit i u vás doma a dojednat potřebné náležitosti. Obraťte se na pohřební službu Plzeň a objednejte kompletní pohřební služby u nás.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!


Kontaktní formulář