Pohřební služba Plzeň sever

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Zařizujete pohřeb a hledáte variantu, která by vám ulevila v momentální bolestivé situaci? Oslovte pohřební službu Plzeň sever. Nabízíme kompletní služby s pohřebnictvím spojené.
 

Nabídka pohřební služby Plzeň sever

Pracujeme nepřetržitě, jednáme citlivě a lidsky, máme dlouholeté zkušenosti, profesionální přístup k našim zákazníkům, jsme tu pro vás kdykoliv. Zavolejte a sjednejte pohřeb u pohřebních služeb Plzeň sever. Převozy zesnulých zajistíme v celé lokalitě Plzeň sever.
 

Způsoby obřadu, pohřbu a ostatní služby

Pohřby a obřady provádíme dvěma způsoby, a to do země, kremací s obřadem civilním či církevním. Závisí na vás, jakou formu si zvolíte, my dojednáme ostatní, jako je práce řečníka, kněze. Pro výkop hrobů zajistíme kopače a k vytesání jmen do pomníků kameníky.
 

Dekorace a výběr zajistí pohřební služby Plzeň sever

Na výběr máme z velké škály rakví, smutečních schránek, pomníků a drobného pohřebního zboží. Doladíme a vybereme s vámi květiny, věnce, stuhy a také hudbu k obřadu. Vyřídíme úmrtní list, vdovský a sirotčí důchod.

Využijte pohřební službu Plzeň sever

Zavolejte a využijte našich pohřebních služeb Plzeň sever. O vše se postaráme, objednejte pohřeb u nás. Věříme, že budete s naší odvedenou prací spokojeni. Pracujeme za rozumné a dostupné náklady.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!


Kontaktní formulář