Pohřební služba Plzeň jih

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


V oblasti Plzeň jih vyřizujeme převozy zesnulých. Je to jedním z prvních úkonů pohřebních služeb Plzeň jih. Ztratili jste blízkou osobu? My vám nabízíme pomocnou ruku při vyřizování pohřbu a kompletní pohřební služby, neváhejte a obraťte se na nás.

Zkušenosti a nepřetržitý provoz pohřebních služeb Plzeň jih

Pracujeme nepřetržitě, využijte naši pohřební službu Plzeň jih kdykoliv budete potřebovat. Dostupné a rozumné ceny, profesionální přístup, lidské a citlivé jednání, mnohaleté zkušenosti, svěřte se do rukou našich pracovníků. Navštíví vás také doma, kde s vámi dojednají náležitosti pohřbu, vaše požadavky a přání.

Obřady a formality pro pohřební službu Plzeň jih

Vykonáváme pohřby do země, kremací, s obřadem i bez něj. Zajistíme řečníka k obřadu civilnímu a kněze k církevnímu obřadu. Máme veliký výběr rakví, uren, pomníků a dalšího pohřebního zboží. Služby kopačů a kameníků dojednáme. Cenová dostupnost naší pohřební služby Plzeň jih je rozumným nákladem všem našim zákazníkům.
 

Náležitosti posledního rozloučení zajistíme

Úmrtní list, vdovský důchod, sirotčí důchod, kontrola pojistek, toto jsou formality, které s vámi vyřešíme. Dále vám pomůžeme s dekorací na pohřeb, zajistíme květinovou výzdobu od samotných květin po věnce, stuhy. Vybereme vhodnou smuteční hudbu k obřadu, zajistíme odvoz pozůstalých, smuteční hostinu.
 

Pohřební služby Plzeň jih jsou tu pro vás

Flexibilita, ochota pomoci, rychlost, svědomitost a garance vaší spokojenosti jsou doménou pohřební služby Plzeň jih. Zeptejte se na cokoliv ohledně pohřbů, rádi poradíme a pomůžeme. Snažíme se splnit všechny představy a požadavky našich klientům. Kontaktujte nás a objednejte pohřeb u nás.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!


Kontaktní formulář