Pohřební služba Klatovy

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Využijte komplexní pohřební služby Klatovy a nechte nás zajistit pohřeb pro vaše blízké zesnulé. Jsme tu pro vás, abychom vám ulehčili další trápení a starosti s vyřizování posledního rozloučení.
 

Nabízíme pomoc při vyřizování pohřbu

Zákazníkům nabízíme vše od zajištění úmrtního listu, po zajištění důstojného pohřbu. Pracovníci našich služeb pracují na profesionální úrovni, jsou proškoleni k vyřízení všech formalit a náležitostí kolem pohřbů. Nechte vše na nás, zaručujeme spokojenost a splnění vašich požadavků.
 

Převozy, obřady, pohřby Klatovy

Převozy zesnulých zajišťujeme v lokalitě Klatov. Nabízíme tyto druhy pohřbů a obřadů. Jde o pohřby do země, kremace, obřady civilní a církevní. Zajistíme květinovou výzdobu, hudbu, řečníka a dále služby pro výkop hrobů. Pohřební služba Klatovy vám na počkání vytiskne parte ve smuteční vazbě.
 

Dostupné ceny pohřebních služeb Klatovy

Nechce-li se vám ven, navštívíme vás doma a dojednáme všechny náležitosti u vás. Na výběr máme ze široké škály pohřebního zboží, uren, pomníků a rakví. Rozumné ceny jsou dostupné všem našim klientům. Při nemožnosti uhradit pohřební služby naráz, nabízíme platební kalendář, vše s vámi dohodnou pracovníci pohřebních služeb Klatovy.
 

Využijte pohřební službu Klatovy

Obraťte se na nás a využijte naší pomoc a pohřební služby Klatovy. Máme dlouholeté zkušenosti a lidský přístup našich pracovníků vás jistě také potěší. Jsme vám kdykoliv k ruce a k dispozici. Zavolejte a sjednejte si u nás vše potřebné pro pohřeb.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

Kontaktní formulář