Pohřební služba Domažlice

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Přišli jste o někoho blízkého a čeká vás vyřizování pohřbu? Ulevíme vám od starostí a trápení a vše zajistíme za vás. Využijte naše pohřební služby Domažlice.
 

Přístup pohřebních služeb k zákazníkům

V oblasti pohřebních služeb Domažlice se pohybujeme již řadu let. Zajišťujeme opravdu komplexní služby. Pracujeme flexibilně, rychle a na profesionální úrovni. Kontaktujte naše pracovníky, kteří s vámi dohodnou vše potřebné. Lze dojednat schůzku i u vás doma, vše závisí na vašich přáních a požadavcích.
 

Druhy obřadů a pohřbů Domažlice

Pohřby a obřady u nás vyřizujeme formou pohřbů do země, kremací, s obřadem i bez obřadu. K obřadu vám pracovníci pohřebních služeb Domažlice pomohou vybrat hudbu, květiny, věnce, smuteční stuhy a také pro vás objednáme řečníka či kněze. Za naše služby účtujeme rozumné ceny, které jsem dostupné všem našim klientům.
 

Pohřební služby Domažlice a náležitosti pohřbu

Nabízíme také pohřební zboží. Máme na výběr rakve, urny, pomníky, pohřební lampy, svíčky apod. Věříme, že si u nás vyberete a s našimi pohřebními službami Domažlice budete spokojeni. Co se týká vyřízení úmrtního listu, vdovského důchodu, pojistek, i s tímto vám pomohou pracovníci pohřbů Domažlice.
 

Důvěřujte nám a svěřte poslední rozloučení do našich rukou

Obraťte se pro pomoc na naše pohřební služby Domažlice, jsme tu pro vás. Budeme se snažit vám vyjít co nejvíce vstříc a splnit vaše požadavky, tak aby veškeré náležitosti pohřbu byly ukončeny důstojným posledním rozloučením pro zesnulé. Zavolejte a objednejte pohřeb u nás.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!


Kontaktní formulář