Pohřební služba Svitavy

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Potřebujete poradit s přípravou pohřbu? Pomohou vám pohřební služby Svitavy. Zavolejte a zeptejte se na cokoliv. Pracujeme nepřetržitě a nabízíme mnohaleté zkušenosti a profesionální jednání. Jsme vám zcela k dispozici, ve všem se na nás můžete spolehnout.
 

Pohřby Svitavy se o vše postarají

Zajistíme kompletní pohřební služby Svitavy. Převozy zesnulých zajišťujeme v celé lokalitě Svitav. Vyřídíme s vámi veškeré náležitosti a formality. Jsme ochotni navštívit vás také doma a vše dojednat. Pohřby provádíme dvěma způsoby, a to do země či kremací. Pohřeb může být provázen obřadem i bez něj.
 

Nabízíme široký rozsah pohřebních služeb Svitavy

Zajišťujeme vše od výběru květinových výzdob, smuteční hudby, přes nabídku rakví, smutečních schránek, pomníků a dalšího pohřebního zboží. Pro obřad k poslednímu rozloučení dojednáme služeb řečníka či kněze. Dále pro výkop hrobů kopače, pro vytesání jmen na pomník služeb kameníků.
 

Objednejte pohřební službu Svitavy

Mezi pohřební službu Svitavy patří také tisk smutečního oznámení. Vyřídíme s vámi úmrtní list, vdovský důchod, vyřízení pojistek apod. Snažíme se vyplnit přání a požadavky svých zákazníků. Cenová dostupnost a kvalita odvedené práce je zárukou pro důstojný pohřeb a spokojenost našich zákazníků.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

 

Kontaktní formulář