Pohřební služba Pardubice

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Již mnoho let zajišťujeme pohřební služby Pardubice. Kvalitně a spolehlivě odvedená práce v zařizování pohřbů je zárukou pro naše zákazníky. Pracujeme na profesionální úrovni.
 

Využijte pohřebních služeb Pardubice

Nabízíme vám kompletní služby v oblasti pohřbů Pardubice. Čeká vás vyřizování pohřbu, ale nemáte sílu nic řešit? Rádi vám pomůžeme, obraťte se na pracovníky pohřebních služeb Pardubice. Navštívíme vás i doma, kde s vámi dojednáme veškeré náležitosti pohřbu.
 

Pohřby Pardubice zajistí náležitosti posledního rozloučení

Zajistíme převoz zesnulého v lokalitě Pardubic. Vyřešíme s vámi úmrtní list, vdovský či sirotčí důchod a zkontrolujeme správný chod k vyplacení pojistky po zesnulém. Zaručujeme spolehlivě odvedenou práci, budete jistě spokojeni.
 

Vyberte si způsob pohřbu, obřadu a parte

Smuteční oznámení – parte vám pohřby Pardubice vytiskne i na počkání. Hudbu, květiny vybereme společně. Pohřby provádíme dvěma způsoby – pohřeb do země a kremace. Pro obřad, ať už civilní nebo církevní zajistí pohřby Pardubice řečníka či kněze.
 

Pohřby Pardubice nabízí pohřební zboží

Prodáváme a na výběr máme ze široké škály rakví, uren, pomníků, drobného pohřebního zboží. Zajištění výkopu hrobu či vytesání textů na pomník je také službou pohřbů Pardubice. Cenová dostupnost našich pohřebních služeb Pardubice je pro všechny zákazníky. V případě nemožnosti placení, lze dojednat splátkový kalendář po dohodě.
 

Kontaktujte pohřební služby Pardubice

Zavolejte nám, ochotně vám pomůžeme a budeme se co nejvíce snažit ulevit vám od všech starostí a trápení s vyřizováním pohřbu. Zeptejte se na cokoliv, jsme vám k dispozici kdykoliv. Objednejte si pohřební služby Pardubice, slníme vaše požadavky a přání pro důstojný pohřeb vašeho blízkého zesnulého.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

 

Kontaktní formulář