Pohřební služba Šternberk

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Pohřby Šternberk vám nabízí své služby ve vyřizování posledního rozloučení s vaším blízkým zesnulým. V oblasti pohřebnictví se již pohybujeme spoustu let. Zkušenosti pracovníků pohřební služby Šternberk jsou na profesionální úrovni. Využijte naší nabídky, snažíme se splnit přání a požadavky všech našich zákazníků.
 

Zajišťujete pohřeb a nevíte, co vše je třeba zařídit?

Právě pro vás jsou tu pohřby Šternberk, která vše kompletně dojedná a zajistí pro zesnulého důstojný pohřeb. Pomůžeme vám s vyřízením úmrtního listu, vdovského důchodu, sirotčího důchodu, ale také jsme schopni dohlédnout a zajistit správný chod k vyplacení pojistky pro pozůstalé.
 

Pohřby Šternberk nabízí kompletní služby

V lokalitě Šternberk zajistíme převoz zesnulých v ceně našich služeb. V nabídce máme širokou škálu rakví a uren. Pohřby Šternberk provádíme dvěma způsoby, a to pohřeb do země či kremace. Výkop hrobu také zajistíme. Pro obřad si můžete zvolit řečníka nebo kněze, záleží na druhu obřadu, můžete být církevní i civilní.
 

Ostatní nutné náležitosti pohřbů Šternberk

Smuteční oznámení – parte vám pohřby Šternberk vytisknou ve smuteční vazbě i na počkání. Dále si u nás můžete vybrat květinovou výzdobu, hudbu k obřadu, různé pohřební zboží jako jsou svíčky, lampy, smuteční stuhy, štítky na urny apod. Pracovníci pohřbů Šternberk zajistí pro zákazníky vše, co bude v jejich silách, tak aby byly splněny veškeré požadavky.
 

O vše se postarají pohřby Šternberk

Pohřební služby Šternberk pracují za rozumné ceny, které jsou dostupné všem našim klientům. V případě platební neschopnosti se dá s pracovníky pohřbů Šternberk vyjednat splátkový kalendář. Pracujeme nepřetržitě, proto neváhejte a kontaktujte nás. Necítíte-li se domluvit si náležitosti pohřbu u nás, navštívíme vás doma, je potřeba jen domluvit schůzku.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

 

Kontaktní formulář


 

Doporučujeme:

Beer bike prague

Nedávno jsem shlédl reportáž na ČT o tom jak se zakazují Beer bike Prague a tak jsem si řekl, že se více podívám na danou problematiku. A zjistil jsem, že je to velice zábavná a zajímavá atrakce. V Praze bude zakázán a tak jediné co mohu udělat, je napsat krátký článek a snad ho někdo bude číst. Doporučuji tento zážitek opravdu zažít. Beer bike Prague