Pohřební služba Šumperk

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Využijte komplexních pohřebních služeb Šumperk.
V této oblasti se pohybujeme již mnoho let. Nabízíme lidský a profesionální přístup našich pracovníků ke klientům. Vyřešíme za vás všechny náležitosti pohřbu.
 

Zařizujete pohřeb a nechce se vám mezi lidi?

Jsou tu pro vás pohřební služby Šumperk. Ulevíme vám od dalších starostí a trápení. Zařídíme veškeré formality a dojednáme vše z klidu vašeho domova. Zavolejte a domluvte si schůzku s pracovníky pohřby Šumperk. Navštívíme vás kdekoliv a kdykoliv se vám to bude hodit. Pracujeme rychle a flexibilně.

 

Využijte pohřebních služeb Šumperk

Zajistíme převozy zesnulých z jakéhokoliv místa v Šumperku a jeho blízkého okolí. Nabízíme pohřeb do země nebo kremaci. K pohřbu lze objednat řečníka či kněze, závisí na druhu obřadu. Obřady provádíme civilní i církevní. Pro výkop hrobu dojednáme služby k tomu určené.

 

Pohřby Šumperk zajistí vše

Na výběr máme ze široké škály rakví, uren a pomníků. Kameníci pohřebních služeb Šumperk vytesají do pomníků vše, co bude vaším přáním. Také s vámi vybereme květinovou výzdobu, jako jsou věnce, květiny, stuhy. Můžete u nás dokoupit další pohřební zboží, a to lampy, svíčky apod. Také společně projednáme hudbu k obřadu.
 

Kontaktujte pohřby Šumperk

Garantujeme, že pohřební služby Šumperk pro vašeho blízkého zesnulého zajistí důstojné poslední rozloučení. Odvádíme kvalitní práci. Pohřby Šumperk s vámi vyřídí úmrtní list, vdovský důchod a pomohou dořešit vyplacení pojistek. Věříme, že s našimi službami budete spokojeni. Zavolejte a zeptejte se na cokoliv ohledně pohřbů, na vše vám zodpovíme.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

 

Kontaktní formulář