Pohřební služba Přerov

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Ztratili jste někoho vám blízkého? Čeká vás vyřizování pohřbu a ostatních formalit a vy nemáte sílu teď cokoliv řešit? Kontaktujte pohřební ústav Přerov, pomůžeme vám vyřešit vše potřebné k zajištění pohřbů Přerov.
 

Pohřby Přerov vše zajistí

V pohřebních službách Přerov se již pohybujeme spoustu let. Máme zkušenosti s vyřizováním pohřbů, proto vám nabízíme naše kompletní služby pro pohřby Přerov. Zavolejte a objednejte si pohřby Přerov. Naši pracovníci vám pomohou s vyřízením úmrtního listu, vdovského a sirotčího důchodu, ale také se zajištěním vyplacení pojistek apod.
 

Profesionalita pracovníků pohřebních služeb Přerov

Pohřební ústav Přerov pracuje na profesionální úrovni, jednáme s našimi klienty citlivě a lidsky. Obraťte se na nás s čímkoliv kolem pohřbů Přerov, jsme tu pro vás. Zodpovíme vám na vaše dotazy, poradíme, co je potřeba zajistit. Nechcete mezi lidi? Pracovníci pohřby Přerov vás navštíví doma.
 

Vyřídíme náležitosti pohřbů Přerov

Dojednáme s vámi formality a další náležitosti. Od tisku parte po objednání řečníka či kněze ke smutečnímu obřadu. Parte vám pohřební služba Přerov vytiskne na počkání a ve smuteční vazbě. Dále s vámi dojednáme, jakým způsobem bude zesnulý pohřben. Jedná se o pohřeb do země či kremaci.  Také zda budete chtít civilní nebo církevní obřad.
 

Pohřební ústav Přerov - kompletní služby

Převoz zesnulého zajistíme po celém Přerově a v jeho blízkém okolí. Máme na výběr rakve, urny, pomníky. Také prodáváme ostatní pohřební zboží, jako jsou lampy, svíčky apod. Pro výkop hrobu vám pohřební ústav Přerov zařídí služby kopačů a pro vytesání textů do pomníku využijeme služeb našich kameníků.
 

Květiny, hudba – poslední rozloučení

U pohřebních služeb Přerov si vyberete hudbu pro smuteční obřad. Zajistíme vám květinovou výzdobu, a to věnce, stuhy, květiny. Cenová relace pohřbů Přerov je dostupná všem našim zákazníkům. V případě platové neschopnosti lze s našimi pracovníky dojednat splátkový kalendář na úhradu pohřbů Přerov.

 

Využijte pohřebních služeb Přerov

Chceme vám ulehčit od trápení se zařizováním pohřbu. Zaručujeme, že se o vše potřebné pohřební ústav Přerov postará. Pracujeme kvalitně a spolehlivě. Kontaktujte nás a využijte služeb pohřby Přerov. Naším cílem je spokojenost zákazníka, snažíme se vyplnit všechna vaše přání a požadavky. Zajistíme zesnulým důstojnou poslední cestu a vám ulevíme od starostí – pohřby Přerov.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!


Kontaktní formulář

 

Pro vaše info:

Beer bike prague

Co je to Beer bike Prague? Jedná se o velice zajímavou atrakci, kde skupina přátel prožívá zábavu. Až 13 lidí jezdí na jednom kole a užívá si krás kolem sebe.