Pohřební služba Olomouc

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Nabízíme vám přehledný katalog pohřebních služeb, který sdružuje pohřební ústavy z Olomouckého regionu. Vyberte si pohřební službu z místa svého bydliště a dojednejte s jeho pracovníky veškeré náležitosti pohřbů.
 

Krematorium a pohřby Olomouc

Pracovníci ústavů májí dlouholeté zkušenosti v oblasti zařizování pohřbů. Pohřbívají do země, kde pro výkop hrobů zajistí kopače. Dále nabízí kremaci, pohřby jsou možné s obřadem i bez obřadu. Pro obřad církevní a civilní domluví řečníka či kněze.
 

Kompletní pohřební služby Olomouc

Pohřební služby v Olomouci splní vaše požadavky důstojného pohřbu. Vyřídí s vámi formality, jako jsou úmrtní list, poradí se sepsáním vdovského a sirotčího důchodu. Smuteční oznámení vám pohřby Olomouc vytisknou na počkání.
 

Nabídka pohřební zboží

Široký výběr rakví, ozdobných uren, pomníků a svítilen, dále drobné pohřební zboží, to vše naleznete u pohřebních služeb Olomouc. Vyberou s vámi vhodnou smuteční hudbu i květinovou výzdobu. Zajistí také dopravu na pietní rozloučení pro pozůstalé.
 

Využijte katalog pohřebních služeb Olomouc

Kontaktujte pohřební ústavy z našeho katalogu, poradí vám s variantami smutečních rozloučení a stejně tak v dalších náležitostech. Služby si mohou dovolit využít všichni klienti, ústavy pracují za rozumné ceny.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

 

Kontaktní formulář