Pohřební služba Ostrava

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář

 
Potřebujete zařídit pohřeb? Nemáte sílu ani chuť vše obstarávat? Využijte katalog našich pohřebních služeb Ostrava, kde se vám budou snažit vyjít vždy vstříc.
 

Vyjednání pohřbů v Ostravě

Zavolejte a pracovníci ústavů vám na vše odpoví a seznámí vás s průběhem celého vyřizování pohřbů. Většina zákazníků využívá také soukromí svého domova pro dojednání posledního rozloučení se svým blízkým. Můžete si sjednat schůzku a pracovník pohřebních služeb vás navštíví v klidu vaší domácnosti.
 

Pohřby Ostrava s vámi vyřídí všechny formality

Mezi prvními náležitostmi při ztrátě blízkého je vyřízení úmrtního listu. Pracovníci vám poradí, co vše je potřeba při ztrátě blízkých zařídit, vyplnit a odevzdat. Tisk smutečního oznámení vám zajistí ve smuteční vazbě. Nabízí možnost tisku parte ihned na počkání. O vše se postarají, objednejte si pohřby Ostrava z našeho katalogu.
 

Náležitosti pohřbů v Ostravě

Pohřební služby Ostrava také zajišťují objednání květinové výzdoby, stuh, věnců a ostatních květin. Vyberou s vámi hudbu, která bude u posledního rozloučení se zesnulým hrát. Nabízí širokou škálu rakví a uren, které můžete zakoupit. Plní komplexně přání svých zákazníků.
 

Druhy obřadů a pohřbů v Ostravě

Pro náročnější klienty nabízí tněnádherně opracované pomníky, u kterých také zajistí vytesání nacinálů zesnulých vče ostatních textů jako jsou verše apod. Na výběr máte pohřby do země či kremací. Dále pro vás zajistí řečníka či kněze, záleží na formě obřadu, zda se bude jednat o církevní či civilní.
 

Profesionální přístup pracovníků pohřebních služeb Ostrava

Pracují na profesionální úrovni, přístup pracovníků je vždy citlivý a velmi ochotný. Jsou tu pro vás, chtějí vám co nejvíce ulehčit od momentální bolestné situace. Dohlédnou s vámi na správný chod pojistky a dalších administrativních úkonů.
 

Kontaktujte pohřební ústavy z našeho portálu

Klientům se snaží co nejvíce vyhovět a plnit jejich přání a požadavky. Pro zesnulé zajistí důstojné poslední rozloučení. Objednejte si pohřební služby Ostrava. Kvalita práce a přístup pracovníků je velmi efektivní a to vše za rozumné ceny.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!


Kontaktní formulář