Pohřební služba Nový Jičín

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Kontaktujte pohřební služby z našeho katalogu, které s vámi vyřeší všechny nezbytné náležitosti, jež se týkají vyřizování pohřbů.
 

Obraťte se na pohřební ústavy

Převozy zesnulých zajišťují v celé lokalitě a blízkém okolí Nového Jičína. Dále jsou pro vás schopni dojednat dopravu na pohřební akt, stejně jako smuteční hostinu, květinovou výzdobu, vhodný výběr smuteční hudby. Parte tisknou na počkání a ve smuteční vazbě. Toto vše je úkolem pohřebních služeb Nový Jičín.

 

Pohřební služby Nový Jičín s vámi dořeší formality

Oslovte pracovníky pohřebních služeb a nechte si poradit se všemi formalitami, a to s vyřízením úmrtního listu, vdovského či sirotčího důchodu. Dále jsou proškoleni i na kontrolu při vyplácení pojistek po zesnulém. Můžete se na ně obrátit s čímkoliv, pracují nepřetržitě a ochotně vám pomohou.
 

Domluvte si schůzku s pracovníky pohřebních služeb Nový Jičín

Pro schůzku doma je třeba zavolat a dojednat s pracovníky pohřební služby Nový Jičín. Rádi vás navštíví, chápou, že v těchto těžkých chvílích nemáte chuť vyjít mezi lidi. Snaží se ke spokojenosti zákazníka vyplnit všechny jeho požadavky a přání na důstojný pohřeb.
 

Druhy pohřbu a obřadů

Pohřby provádí do země či kremací. Zajistí kopače, kameníky a vše co bude kolem pohřebního aktu potřeba. Také, je-li pohřeb doprovázen obřadem, ať už církevním nebo civilním, jsou schopni dojednat služby řečníka či kněze.

 

Kontaktujte pohřební služby z našeho katalogu

Vše služby jsou za rozumnou cenu, dostupnou našim zákazníkům. Spokojenost klientů je pro pracovníky pohřebních služeb odměnou.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

 

Kontaktní formulář