Pohřební služba Karviná

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář

 
Prožíváte těžké chvíle ztráty blízkého člověka? Předkládáme vám přehledný katalog pohřebních ústavů, které se vám budou snažit vyjít v těchto bolestných okamžicích vstříc.
 

Pohřby Karviná za vás vše zajistí

Pohřební ústavy zajistí pozůstalým veškeré potřebné náležitosti a formality. Spolešně s vámi zvolí vhodné provedení posledního rozloučení, tak aby odpovídalo vašim představám. Chcete-li zůstat v soukromí svého domova, pracovníci ústavů vás navštíví a dojednají s vámi vše potřebné.
 

Profesionální přístup pracovníků pohřebních služeb Karviná

Pohřby Karviná pracují na profesionální úrovni a ke klientům přistupují citlivě a svědomitě. Zavolejte a zeptejte se na cokoliv. Poskytnou vám informace o všem, co se týká pohřbů Karviná. Přenechte jim vyplnění úmrtních listů, vyřízení pojistek, vdovských důchodů apod. Tisk parte ve smuteční vazbě zajistí i na počkání.
 

Převozy a průběh pohřbů v Karviné

Objednat pohřby v Karviné si můžete kdykoliv. Převozy zesnulých zajistí v Karviné a jejím blízkém okolí do 30-ti minut pohřební ústavy z našeho katalogu. Zajistí také všechny nutné náležitosti pohřbu od výběru rakve, urny, přes výzdobu květinami, věnci, volba smuteční hudby, až po objednání řečníka či kněze a také služby pro výkop hrobu. Vše závisí na způsobu pohřebního obřadu, který může být civilní nebo církevní.
 

Varianty pohřbů

  • do země s obřadem
  • do země bez obřadu
  • kremace s obřadem
  • kremace bez obřadu

Prodej doplňků pohřby Karviná

Dále se pohřební ústavy zabývají prodejem drobných hřbitovních doplňků, jako jsou štítky na urny, výroba fotografií na pomníky, smuteční stuhy, hřbitovní lampy, vázy. U pohřbů Karviná máte také velký výběr samotných pomníků, u kterých si můžete nechat vytesat příslušné iniciály, data narození, úmrtí a další texty.
 

Kontaktujte pohřební ústavy z našeho katalogu

Pohřby Karviná jsou službou za dostupnou a rozumnou cenu. Nemáte-li však ani na základní obřad dostatek financí nabízí vám formu splátkových plateb. Pro své zákazníky mají nepřetržitý provoz. Pracovníci pohřebních služeb Karviná s pozůstalými kompletně sjednají veškeré náležitosti o poslední důstojné cestě zesnulého.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!


Kontaktní formulář