Pohřební služba Frýdek Místek

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář

 
Nabízíme kompletní katalog pohřebních služeb, které zajistí posledního rozloučení s vašimi blízkými. Převozy zesnulých zařídí po celém Frýdku Místku a v jeho okolí.
 

Nevíte, co vše je kolem pohřbu potřeba zařídit?

Oslovte zaměstnance pohřebních služeb, poradí a pomohou vám, co vše je třeba vyřídit. Pohřby Frýdek Místek pracují na profesionální úrovni. Nabízí široký rozsah pohřebních služeb, v nichž mají dlouholeté zkušenosti. Zařídí veškeré formality a náležitosti pohřbu.
 

Pohřební služby Frýdek Místek jsou v tíživé situaci vždy po ruce

Pro své klienty se snaží udělat vše, aby ulehčili jejich momentální těžké životní situaci. Od výběru rakví, uren, květinové výzdoby, až po zamluvení řečníka či kněze a veškerou administrativu, to je úkol pracovníků pohřbů Frýdek Místek a úleva od starostí pro vás. Dále s vámi vyberou smuteční hudbu, která bude hrát po dobu obřadu či vkládání rakve do země.
 

Možnosti pohřbů Frýdek Místek

  • Pohřeb do země
  • Kremace bez obřadu
  • Kremace s obřadem
  • Civilní obřad
  • Církevní obřad


Pohřební ústavy Frýdek Místek se o vše postarají

Snaží se vyplnit přání a požadavky svých zákazníků. Další službou pozůstalým je tisk smutečního parte, které tisknou i na počkání. Formuláře jako jsou úmrtní list, vdovský důchod, vyřízení pojistek apod., to vše jsou schopni zajistit, obstarat, s vámi vyplnit a odevzdat.
 

Využijte pohřební ústavy z našeho katalogu

Pracovníci ústavů jsou chotni vás navštívit v klidu vašeho domova. Domluví a sjednají s vámi vše kolem pohřbu. Jsou vám zcela k dispozici, ve všem se na ně můžete spolehnout. Cenová dostupnost a kvalita odvedené práce je zárukou pro důstojný pohřeb a spokojenost zákazníků.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!


Kontaktní formulář