Pohřební služba Český Těšín

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář

 
Ztratili jste blízkého člověka a nemáte sílu vyřizovat všechny formality kolem pohřbu? Nabízíme vám katalog pohřebních služeb z regionu Český Těšín. Využijte dlouholetých zkušeností, profesionálního přístupu pracovníků pohřebních ústavů a dojednejte poslední rozloučení se zesnulým.
 

Pohřební služby Český Těšín jsou tu pro vás

Pohřební služby zajistí vše potřebné ohledně pohřbů, tak aby poslední rozloučení se zesnulým splnilo vaše přání a požadavky. V této oblasti jsou vám pracovníci ochotni ihned poradit a informovat o všem, co je náplní pohřebních služeb Český Těšín.
 

Papírování nechte na pohřebních službách Český Těšín

Vyplní s vámi veškeré náležitosti jako je úmrtní list, vyplnění formulářů např. o vdovském důchodu, zajištění pojistek apod. Odevzdají také za vás potřebné dokumenty. Upozorňují včas své klienty i na další možné formality týkající se zesnulých a pozůstalých.
 

Sjednejte pohřeb z domova

Nemáte chuť mezi lidi? Pro pohřební služby Český Těšín není problémem navštívit vás doma. Dojednáte si termín schůzky, kde vám navrhnou varianty a uspořádání pohřbu. Využijte pohřební služby Český Těšín, jsou vám zcela k dispozici, chtějí vám ulevit od starostí a dalšího trápení.
 

Varianty pohřbů Český Těšín

Převozy zesnulého je možné zajistit do 30-ti minut v Českém Těšíně a jeho blízkém okolí. Pro samotný pohřební akt nabízí pohřební služba několik možností. Vybrat si zákazník může pro zesnulého pohřeb do země, kremaci, církevní či civilní obřad. Ústavy zařídí řečníka, pomohou vám s výběrem smuteční hudby, objednají službu k výkopu hrobu apod.
 

Další náležitosti pohřbu

Smuteční oznámení vám vytisknou na počkání. Nabízí jej ve smuteční vazbě. Také květiny a věnce objednáte na vaše přání včetně stužek a smutečních nápisů. Vše je možné zajistit a doladit, tak aby pohřební ústavy splnily vaše představy o poslední důstojné cestě vaší blízké osoby.
 

Kontaktujte pohřební služby z našeho katalogu

Cenová relace je dostupná všem zákazníkům. Volejte, informujte se a objednejte si u pohřební službu. Spokojenost zákazníků je pro pohřební služby odměnou a vám úlevou v této nelehké životní situaci.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!  Kontaktní formulář