Pohřební služba Liberec

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář

 

Nabízíme kompletní katalog pohřebních služeb, které realizují pohřební služby v Liberci a okolí.

Dostupné pohřební služby Liberec

Využijte nabídky pohřebních služeb Liberec. Pracovníci ústavů jsou proškoleni k vyřízení veškerých náležitostí pohřbu. Pracují na profesionální úrovni a k zákazníkům přistupují lidsky. Služby odvádí kvalitně, rychle, flexibilně a za rozumné ceny. Dostupnost nákladů je pro všechny klienty.
  

Formality přenechte pohřebním službám Liberec

Pomohou vám s vyřízením úmrtního listu, vdovského či sirotčího důchodu, pojistek apod. Dále na počkání  tisknou smuteční oznámení. Převozy zesnulých v lokalitě Liberce zajistí do 30-ti minut. Jsou vám ihned k dispozici. Zavolejte a objednejte si služby pohřebních ústavů z našeho portálu.
 

Druhy obřadů a pohřbů Liberec

Pohřební služby Liberec nabízí pohřby do země, kremace, obřady civilní, církevní. Zajistí řečníka, kněze, kopače pro výkop hrobů a další potřebné služby. Na výběr máte z řady rakví, uren a pomníků. Pohřební ústavy se také zabývají prodejem drobného pohřebního zboží.
 

Kontaktujte pohřební ústavy u katalogu

Pohřební ústavy se snaží ulehčit vaše trápení a vyřídit náležitosti pohřbu, tak aby vás více nezatěžovali. Vyberou s vámi vhodnou hudbu, květinovou výzdobu apod. Pro zesnulé zařídí důstojné poslední rozloučení.
 

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

Kontaktní formulář