Pohřební služba Rychnov nad Kněžnou

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář

Starosti s vyřizováním pohřebních náležitostí nechte na pohřebních službách Rychnov nad Kněžnou. Využijte pohřebních služeb z našeho katalogu, které vám vyjdou vždy vstříc.
 

Obraťte se na pohřební služby Rychnov nad Kněžnou

Pohřební služby Rychnov nad Kněžnou zajistí vše od převozu zesnulého, až po důstojné poslední rozloučení. Vytisknou na počkání parte ve smuteční vazbě. Vyplní s vámi veškeré formuláře a zajistí vydání úmrtního listu. Stačí zavolat a objednat pohřeb
 

Pohřby a obřady:

  • Pohřeb do země
  • Kremace
  • Obřad církevní
  • Obřad civilní
     

Ostatní náležitosti a pohřební služby Rychnov nad Kněžnou

Pro obřady zajistí ústavy služby řečníka či kněze. Dále k výkopu hrobu objednají kopače a k vytesání jmen na pomníky práci kameníka. Nic pro ně není problémem, snaží se vyplnit požadavky všech svých zákazníků. Nabízí veškeré pohřební služby.
 

Prodej a nabídka pohřebního zboží

Pohřební ústavy nabízí také pohřební zboží a mají na výběr od všech druhů rakví, uren, pomníků, až po drobné zboží, jako jsou štítky, stuhy, lampy a svíčky. Lze zajistit také smuteční hostinu, květinovou výzdobu, vhodnou smuteční hudbu, odvoz pozůstalých na pohřeb.
 

Neváhejte a využijte pohřebních služeb Rychnov nad Kněžnou

Využijte pohřební služby Rychnov nad Kněžnou z našeho katalogu. Ulehčí vám momentální tíživou situaci a vyřeší za vás starosti s pohřbem. Odměnou pro pracovníky pohřebních služeb je spokojenost zákazníků. Mají dlouholeté zkušenosti, nabízí nepřetržitý provoz, lidské jednání a profesionální přístup. Pracují kvalitně a za dostupné ceny všem svým klientům.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

 

Kontaktní formulář