Pohřební služba Hradec Králové

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář

 
Nabízíme vám přehledný katalog pohřebních ústavů. Pohřební služby Hradec Králové se snaží vyplnit všechny požadavky a přání svých zákazníků.
 

Ztratili jste blízkého člověka?

V těchto životních chvílích nemá nikdo z nás sílu ani chuť vyřizovat pohřeb. Proto zákazníci vyhledávají pohřební služby, aby si ulevili od starostí se zajištěním posledního rozloučení. Pohřební služby Hradec Králové, zaručují flexibilitu a kompletně odvedené služby.
 

Pohřby Hradec Králové s vámi vyplní nutné formuláře

Veškeré náležitosti a formality ohledně pohřbu zajistí pohřební ústavy z našeho portálu. Poradí vám s vyplněním, získáním a odevzdáním úmrtních listů, vdovských či sirotčích důchodů, vyřízením pojistek apod. Jsou tu stále pro vás.
 

Ostatní služby pohřbů Hradec Králové

Pro své klienty jsou schopni na počkání vytisknout smuteční parte. Parte vytisknou ve smuteční vazbě nebo tak, jak si zákazník zvolí. Převozy zesnulých jsou také službou pohřbů Hradec Králové. Zajistí převoz v Hradci Králové a jeho blízkém okolí. Pohřeb by měl být důstojný pro poslední cestu zesnulého, což je úkolem pracovníků pohřebních ústavů, kteří vše zařídí.
 

Nechcete mezi lidi a potřebujete vyřídit pohřeb?

Pracovníci ústavů vás navštíví doma, kde s vámi dojednají všechny náležitosti, jež se týkají vyřizování pohřbu. Za pohřební služby účtujemí rozumné ceny, které jsou dostupné všem klientům. Pohřby Hradec Králové udělají vše co je potřeba, aby byli zákazníci spokojeni.
 

Způsoby pohřbů 

  • Kremace bez obřadu
  • Kremace s obřadem
  • Pohřeb do země bez obřadu
  • Pohřeb do země s obřadem

V nabídce pohřebních ústavů Hradec Králové jsou také květiny a hudba

Pohřební služby nabízí široký výběr uren a rakví. Také zařídí květiny, věnce nebo jinou květinovou výzdobu. Výběr smuteční hudby s vámi pracovníci ústavů také doladí. Pro civilní či církevní obřad lze zajistit kněze a řečníka. Vše naleznete v nabídce pohřebních služeb Hradec Králové.

Zavolejte a objednejte si pohřební služby z našeho katalogu

Ústavy pracují spolehlivě a s ochotou pomoci pozůstalým s vyřizování pohřbu. Pracovníci i mnohdy pomáhají pozůstalým s věcmi, které již přesahují jejich pole působnosti v pohřebních službách, ale snaží se vám tak co nejvíce ulevit od dalších starostí.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

Kontaktní formulář