Pohřební služba Kojetín

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář

 
Máme pro vás nabídku kompletních pohřebních služeb Kojetín. Snad každý se již dostal do situace, kdy ztratil blízkou osobu. V této chvíli nemáte chuť vyřizovat pohřeb a zabývat se formalitami. Právě pro vás jsou tu služby pohřebních ústavů Kojetín.
 

Přístup a převozy pohřebních služeb Kojetín

Pro pozůstalé najdou pracovníci ústavů vždy vlídné slovo a přijímají je s citlivým a lidským přístupem. Na profesionální úrovni jednají se zákazníky a pomáhají jim, co nejvíce ulevit od zařizování pohřbů. Převozy zesnulých provádí v Kojetíně a jeho okolí. Firme ze sekce pohřební služba Kojetín se snaží převoz zajistit do 30-ti minut.
 

Hřbitovní náležitosti a tisk parte

Ústavy z našeho katalogu plní přání pozůstalých, kdy tisknou i na počkání parte ve smuteční vazbě. Dále disponují výběrem ze široké škály rakví, uren a pomníků. Sami si vyberete pro své blízké vhodnou rakev k poslední cestě. Pohřby Kojetín vám garantují důstojný chod celého aktu.
 

Způsoby pohřbů Kojetín

Pohřby Kojetín zajišťují pohřby do země s obřadem i bez obřadu. Také kremace jsou další z možností pohřbení. U kremací i pohřbů do země jsou ústavy schopni vám dojednat řečníka či kněze, záleží, jaký typ obřadu zvolíte. U pohřebních služeb Kojetín lze zařídit civilní či církevní obřad.
 

Pohřební služba Kojetín - spokojenost zákazníků na prvním místě

Kvalita odvedené práce pracovníků ústavů předčí cenovou relaci. Pracují tak, aby zákazníci byli maximálně spokojeni. Pohřby Kojetín vám dají vybrat smuteční hudbu, kterou poté k poslednímu rozloučení nachystají. Dále je to květinová výzdoba, kterou si vyberete. V této výzdobě naleznete kytice, věnce, ale i stuhy s potisky.
 

Dojednejte pohřeb ze soukromí svého domova

Jestliže nemáte chuť mezi lidi, sjednejte si schůzku pracovníky ústavů k vám domů. Sepíší společně s vámi veškeré náležitosti pohřbu a odsouhlasíte si všechny podmínky a požadavky. U pohřebních služeb Kojetín se můžete spolehnout na svědomitý a pečlivý přístup k vašim přáním.
 

Využijte pohřbů Kojetín

Kontaktujte pohřby Kojetín a zeptejte se na cokoliv ohledně vyřízení veškerých formalit k pohřbu. Vyplnění žádostí o úmrtní list, sirotčí či vdovský důchod a dále zajištění vyplacení pojistek, to jsou dalším úkoly pro zaměstnance pohřebních ústavů Kojetín.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!Kontaktní formulář