Pohřební služba Sokolov

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář

Pohřební služby Sokolov se již mnoho let zabývají náležitostmi a formality pohřbů. Snaží se svým klientům ulevit v tíživé situaci. Neváhejte a obraťte se na pohřební ústavy z našeho katalogu, rádi vám pomohou a poradí se všemi otázkami ohledně pohřbů.
 

Formality nechte na pohřebních službách Sokolov

Objednejte si schůzku, pracovníci pohřebních služeb Sokolov vás navštíví i v klidu vašeho domova, kde s vámi vše ohledně posledního rozloučení dojednají. Poradí s vydáním úmrtního listu, vyplněním vdovského a sirotčího důchodu. Mohou také zajistit kontrolu vyplacení pojistek po zesnulém.

 

Kompletní pohřební služby z našeho katalogu

Pohřební služby zajistí převoz zesnulého v celé oblasti Sokolova. Pohřby provádí do země nebo kremací. Obřady jsou civilní či církevní, pro tuto příležitost dojednávají pohřební ústavy řečníka či kněze. Lze objednat pohřeb také bez obřadu. Vše závisí na přání a požadavcích klientů.
 

Pohřební služby Sokolov splní vaše představy

Pohřební služby Sokolov jednají se svými klienty na profesionální úrovni lidsky, svědomitě a citlivě. Chápou vaši tíživou situaci a snaží se vám vyjít co nejvíce vstříc. Parte ve smuteční vazbě tisknou na počkání. Dále nabízí výběr smuteční hudby, květinové výzdoby a dalšího drobnějšího pohřebního zboží. Zajistí smuteční hostinu, odvoz na pohřeb pozůstalým apod.
 

Nepřetržitý provoz pohřebních služeb Sokolov

Pohřební ústavy z našeho katalogu odvádí práci za rozumné a dostupné ceny všem svým klientům. Nechte zařídit důstojný pohřeb specializované pracovníky ústavů. Cílem pohřebních ústavů je usnadnit vám vyřízení pohřbu a ulevit od dalšího trápení, které v sobě nese zbytečné administrativní záležitost. Využijte pohřebních služeb Sokolov.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

Kontaktní formulář