Pohřební služba Karlovy Vary

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Využijte naší nabídky a nahlédněte do přehledného katalogu pohřebních služeb z Karlových Varů.
 

Čeká vás vyřizování pohřbu?

Ztratili jste někoho blízkého? Nemáte chuť mezi lidi a už vůbec ne sílu zajišťovat pohřeb? Pohřební služba Karlovy Vary je tu pro vás. Navštíví vás i doma, kde v klidu dojednáte všechny potřebné náležitosti pohřbu. Pracovníci pohřebních služeb jsou tu stále pro vás.

Pohřby a obřady Karlovy Vary

Rozumné ceny pohřebních služeb Karlovy Vary jsou dostupné všem. Nabízí dva druhy pohřbů, a to pohřeb do země či kremaci. Dále záleží na přání klienta, zda bude chtít pohřeb s obřadem nebo bez obřadu. Obřady jsou civilní i církevní, pro obě varianty jsou ústavy schopni dojednat řečníka či kněze.
 

Převozy a prodej zboží k pohřbu

Převozy zesnulých zajišťuje pohřební služba Karlovy Vary v celém jejich okolí. Na výběr máte ze sortimentu více druhů rakví, uren, pomníků. Prodávahí také drobné pohřební pohřební zboží, jako jsou svíčky, lampy, stuhy, štítky či rámečky.

Pohřební služby Karlovy Vary s vámi vyřídí formality

Objednají s vámi vhodnou květinovou výzdobu a zajistí k obřadu vámi vybranou hudbu. Poradí s vyřízením úmrtního listu, sirotčího a vdovského důchodu, pojistkami apod. Pracovníci pohřebních služeb Karlovy Vary jsou proškoleni ve všech směrech a vyřeší s vámi veškeré formality.
 

Oslovte firmy z našeho katalogu

Přenechte zařizování pohřbů pohřebním ústavům z našeho portálu, kteří se vám snaží vždy vyjít vstříc. Práci odvádí rychle a spolehlivě. Zesnulým zajistí důstojný pohřeb. Věříme, že budete s jejich službami spokojeni.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

 

Kontaktní formulář