Pohřební služba Tábor

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář

 
Komplexní služby pro zajištění pohřbů naleznete v našem katalogu pohřebních ústavů. Vyberte si k zařízení veškerých náležitostí, jež se týkají pohřbů, firmy z našeho portálu.
 

Pohřební ústavy Tábor zajistí kompletní služby

Využijte našeho portálu a nechte si zajistit celý průběh pohřbu od specializované firmy. Pohřební služba Tábor k vám pošle svého pracovníka, který s vámi v klidu domova vyřídí veškeré náležitosti pohřebního aktu, pokud se vám nechce v těchto bolestných chvílích vycházet mezi lidi.
 

Formality vyřídí v pohřebním ústavy

Pohřební služby z našeho katalogu nabízí klientům výtisk parte ve smuteční vazbě, a to i na počkání. Dále zajištění a vyřízení úmrtního listu, vdovských důchodů či vyřízení pojistky po zesnulém. Také s vám pomohou s výběrem vhodné květinové výzdoby, hudby, a zajistí na obřad řečníka či kněze, vše závisí na druhu obřadu, který může být církevní či civilní.
 

Druhy pohřbů a využití ostatních služeb

Pohřby se provádí do země nebo kremací. V pohřebních ústavech Tábor naleznete velký výběr rakví, uren a pomníků. K prodeji zde najdete také pohřební zboží, jako jsou svíčky, lampy a ostatní. Pro výkop hrobu či vytesání nacionálů zesnulého do pomníku zajistí kopače a kameníky.
 

Pohřební služba Tábor - kataloh firem

Převoz zesnulého zajistí pohřební služby Tábor. Pracují spolehlivě a jsou ochotni co nejvíce pozůstalým pomoci. Pro nikoho nejsou tyto chvíle příjemné a pohřební ústavy jsou tu pro vás, aby vám ulevili od starostí, které přináší vyřizování formalit spojených s pohřbem. 

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

Kontaktní formulář